Auto tirdzniecība / Jaunie auto / Allspace

Jaunais Allspace

Iepazīsti tuvāk

Apskati Allspace cenu lapu šeit

Lejupielādē cenas

Ieslēdz piedzīvojumu režīmu

Iespaidīgs izmērs, septiņu sēdvietu iespēja un vilkšanas jauda līdz 2,5 tonnām. Jaunais Allspace sniedz dzīvei plašumu. Katram, kuram dienā ir daudz kas jāpaveic.

Dizains

Pašpārliecināts dizains ikvienā detaļā

Jaunais Allspace izceļas ar lielisku stilu: priekšpusē ir izteiksmīgs radiatora režģis un elegants apgaismojums, kas skaidri norāda, ka tas ir augstākās klases automobilis. Katrs vieglmetāla disks uzsver automobiļa sportisko jaudu, savukārt Elegance aprīkojuma līnija, tumši sarkanie LED aizmugurējo lukturu bloki un nepārtraukta atstarotāja josla izceļ spēcīgo aizmuguri. Jaunā Allspace kopējais iespaids liecina par drosmīgu SUV raksturu, kas ļauj tam lepni nest uzrakstu Tiguan un Allspace aizmugurē.

IQ.LIGHT LED priekšējie matricas lukturi

Jaunais Allspace liek noticēt, ka ir lielisks. Par to gādā papildu* IQ.LIGHT LED matricas priekšējie lukturi. Tie ir papildus aprīkoti ar pagrieziena gaismām un ar uzlabotu tālās gaismas regulēšanas sistēmu Dynamic Light Assist. Turklāt atkarībā no situācijas uz ceļa tiek īpaši ieslēgti vai izslēgti atsevišķi gaismas diodes segmenti, kas nodrošina gaismas sadalījumu. Tas ļauj atpūsties braukšanas laikā ne tikai Tev, bet arī visiem tiem, kuri brauc priekšā vai aiz Tevis. Aprīkojumā ietilpst arī LED aizmugurējo lukturu bloki un integrētais dinamiskais pagrieziena signāls, kas norāda virzienu, izmantojot plūstošu gaismu.

*Standarta aprīkojums Elegance un R-Line, pieejams Life papildaprīkojumā. 

Riteņi

Tev patiks: vieglmetāla disku klāsts 

Tava Allspace riteņu un riepu kombinācija ir atkarīga no Tavas izvēles. Piemēram, ko Tu domā par papildu 20 collu Misano* vieglmetāla sakausējuma diskiem?  Esam pārliecināti, ka izdarīsi pareizo izvēli.

Dizaina pakete Black Style

Izcila stila izjūta ir burtiski ierakstīta visās jaunā Allspace R-Line līnijās, ko nodrošina ārējais dizains Black Style. Radiatora režģis ar klasisko R-Line logotipu ir divkrāsains: ārējās joslas ir hromētas, bet abas iekšējās joslas rotā spīdīgs melns krāsojums. Pat melnās jumta margas, melnie spoguļu pārsegi un logu līstes, kā arī par 90 % aptumšotais aizmugurējais stikls un aizmugurējie sānu logi liecina par augstu klasi, nerādot neko lieku. Visu papildina melni spīdīgi trapecveida apdares elementi un 19 collu Valencia* vieglmetāla diski melnā krāsā. Kā papildaprīkojumu var izvēlēties arī 20 collu Suzuka* vieglmetāla riteņu diskus melnā krāsā vai Misano* vieglmetāla riteņu diskus melnā krāsā ar dimantu apdari. Tas rada spēcīgu iespaidu.

*Mūsu transportlīdzekļi ir aprīkoti ar standarta vasaras riepām. 

Salons

Izteiksmīgas formas, augstas kvalitātes dekoratīvie elementi, plašs izkārtojums – jaunajā Allspace Tu vari ne tikai redzēt, bet arī sajust telpu. Piemēram, kad iekārtojies komfortablajos sēdekļos un uzliec rokas uz  daudzfunkcionālo stūri, kas apšūta ar īstu ādu. Lai pārliecinātos, ka ir iestājies digitālais laikmets, pietiek paskatīties uz priekšējo paneli. Dominē augstas izšķirtspējas displeji un skārienjutīgas virsmas, piemēram, gaisa kondicionēšanas sistēma Air Care Climatronic. Lai mainītu radiostaciju vai ievadītu galamērķi navigācijas sistēmā,  Tev vairs nav jāizmanto rokas – pateicoties papildu vadībai ar balsi, Tev tikai jāpasaka, ko vēlies.

Fona apgaismojums

Pateicoties daudzkrāsainajam fona apgaismojumam*, Tu ieraudzīsi jauno Allspace jaunā gaismā. Vari izvēlēties kādu no 30 dažādām krāsām, lai salonu izgaismotu savā iecienītajā krāsā, kā arī radītu vēsāku vai siltāku atmosfēru. Nav svarīgi, vai ceļo ar kādu divatā vai ar ģimeni, brauc pa spilgti apgaismotu pilsētu vai pa tumšu lauku ceļu – atkarībā no noskaņojuma un situācijas vari radīt atšķirīgu atmosfēru, kas piemērota Tev un Tavam pasažieriem.

*Standarta aprīkojums Elegance un R-Line, pēc izvēles pieejams Life. 

Komforts

Vispirms iepērcies, pēc tam paņem bērnus no skolas un pēcpusdienā dodies ar draugiem atpūsties pie dabas? Nekādu problēmu – pateicoties lielajai ietilpībai, gan priekšējos, gan aizmugurējos sēdekļos ir pietiekami daudz vietas galvai un kājām, kā arī pietiekami daudz vietas savām iecienītajām mantām. Pateicoties nolokāmajiem sēdekļiem un pēc izvēles pieejamai trešajai sēdekļu rindai, automobiļa salonu aiz priekšējiem sēdekļiem var pielāgot konkrētai situācijai, piemēram, izmantot pilnu sēdvietu skaitu līdz pat septiņām personām, nolocīt visus sēdekļus, lai pilnībā izmantotu bagāžas nodalījuma ietilpību, vai pacelt tikai dažus sēdekļus. Tā ir Tava izvēle. Allspace telpas koncepcija ir tikpat elastīga kā Tu.

Bagāžas nodalījuma ietilpība un Easy Open&Close bagāžas nodalījuma atvēršanas sistēma

Kad visas jaunās Allspace sēdvietu rindas ir nolocītas, piecvietīgā salona bagāžas nodalījuma tilpums ir līdz pat 1920 litriem, bet pēc izvēles septiņvietīgā – līdz 1775 litriem. Atkarībā no tā, kurus sēdekļus noloci, vari mainīt sēdvietu skaitu un kravas nodalījuma tilpumu atbilstoši savām vajadzībām. Praktiski ir tas, ka ārējos sēdekļus var nolocīt tikai ar vienu kustību, lai atbrīvotu vietu gariem priekšmetiem. Turklāt pietiek ar nelielu pēdas kustību zem transportlīdzekļa aizmugures, lai atvērtu bagāžas nodalījuma vāku, izmantojot pēc izvēles pieejamo Easy Open & Close ar sensoru vadāmo bagāžas nodalījuma atvēršanas sistēmu. 

Priekšējā sēdvietu rinda

Sēdies un atpūties. Pēc izvēles pieejamie ergoActive priekšējie sēdekļi* ne tikai izskatās izsmalcināti, bet tos var arī ērti regulēt ar elektrisku regulatoru, un, pateicoties jostasvietas atbalstam, tie ir īpaši saudzīgi mugurai. Autovadītājam ir pieejama arī sēdeklī iebūvēta masāžas funkcija. Pēc izvēles priekšējie sēdekļi* var būt aprīkoti arī ar aktīvu gaisa kondicionēšanas sistēmu. Tas nozīmē, ka sēdekļus var gan apsildīt, gan dzesēt. Šo funkciju īpaši atzinīgi novērtēsi karstās vasaras dienās, jo tā nodrošina lielisku sēdvietu komfortu.

*Pēc izvēles pieejams Allspace Life un Allspace Elegance komplektācijā, nav pieejams Allspace R-Line komplektācijā.
*Tikai kopā ar Vienna ādas dizainu, ieskaitot priekšējos sēdekļus ar atmiņas funkciju.

Pagriežama un bīdāma panorāmas jumta lūka

Lieli izmēri lieliskiem iespaidiem. Papildaprīkojumā pieejamā panorāmas jumta lūka, ko var pagriezt un bīdīt, sniedzas gandrīz pa visu jumta virsmu un pat aizmugurē sēdošajiem pasažieriem paveras skats uz debesīm. Varbūt nedaudz svaiga gaisa? Ar vienu pieskārienu pogai jumta priekšējo daļu variet aizvirzīt uz priekšu vai atbīdīt atpakaļ.

Gaisa kondicionēšanas sistēma Air Care Climatronic

Pasažieri vēlas, lai būtu vēsāks, bet Tu vēlies, lai būtu siltāks? Izmantojot trīs zonu temperatūras kontroli, vari atsevišķi regulēt temperatūru vadītāja pusē, pasažiera pusē un aizmugurējos sēdekļos. Pateicoties intuitīvai skārienvadībai, Tu vari ērti vadīt standarta Air Care Climatronic gaisa kondicionēšanas sistēmu savā redzes laukā. Turklāt gaisa kondicionēšanas sistēma var paveikt vēl vairāk: gaisa ventilatora ātrumu var automātiski samazināt atkarībā no transportlīdzekļa braukšanas ātruma, lai samazinātu gaisa kondicionēšanas apjomu. Aktīvās ogles filtrs aiztur nevēlamus svešķermeņus, piemēram, ziedputekšņus, sēnīšu sporas, dažādas sīkas daļiņas un citus alergēnus. Ja darbini vējstikla tīrītāju vai ieslēdz atpakaļgaitas pārnesumu, sistēma automātiski pārslēdzas uz gaisa recirkulācijas režīmu. Tas nodrošina labus braukšanas apstākļus visa ceļa garumā.

Braukšanas pieredze

Stiepes slodze un lodveida sakabes āķa pievienojums

Jaunais Allspace var vilkt smagumus līdz 2,5 tonnām, piemēram, kemperi vai zirgu pārvadāšanas piekabi. Pēc izvēles pieejamā lodveida sakabe ir novietota aizmugurē un pēc vajadzības pusautomātiski nolokās uz leju, nospiežot vienu pogu. Tā kā ne vienmēr ir viegli manevrēt ar piekabi, Tev var palīdzēt papildu pieejamā piekabes manevrēšanas sistēma Trailer Assist.

*Tikai kopā ar 4MOTION

Atpakaļgaitas asistents Trailer Assist

Ir maz darbību, kas ir grūtāk veicamas kā braukšana atpakaļgaitā ar piekabi. Protams, ja vien nesēdi jaunajā Allspace – vienkārši ieslēdz atpakaļgaitas pārnesumu, nospied parkošanās slēdzi, norādi vēlamo piekabes braukšanas virzienu un mierīgi noņem rokas no stūres. Tagad Tev atliek tikai nospiest akseleratora pedāli, bremzēt un sekot līdzi apkārtējai videi – par pārējo parūpēsies papildaprīkojumā pieejamais Trailer Assist.* Manevrēšana notiek bez piepūles pat ar piekabi, kuras svars sasniedz 2500 kg*. 

*Sistēmas darbības iespēju robežās. Vadītājam vienmēr jābūt gatavam mainīt palīgsistēmas darbību, un viņš nekādā gadījumā nav atbrīvots no atbildības vadīt transportlīdzekli piesardzīgi.

*Piekabes pieļaujamais maksimālais svars, bremzējot līdz 12% slīpumam, var atšķirties atkarībā no izvēlētās motora opcijas un aprīkojuma.

4MOTION

Slapjos vai apledojušos apstākļos, kā arī uz nelīdzenām virsmām papildaprīkojumā pieejamā 4MOTION visu riteņu piedziņa nodrošina, ka motora jauda tiek sadalīta uz visiem četriem riteņiem atbilstoši vajadzībām. Tas samazina riteņu griešanās momentu un ļauj Tavam jaunajam Allspace iegūt labāku saķeri ar zemi. Izmantojot 4MOTION Active Control elektronisko braukšanas profila programmu, kas īpaši izstrādāta pastāvīgajai pilnpiedziņai, piedziņas īpašības var optimāli pielāgot zemes virsmai. Tas nodrošina īpaši augstu komforta līmeni un braukšanas prieku.

Braukšanas profila izvēle

Izmantojot papildaprīkojā pieejamo braukšanas profila izvēli, jaunais Allspace pielāgojas Tavam braukšanas stilam un ceļa stāvoklim. Vienkārši izvēlies vēlamo braukšanas profilu, pieskaroties ar pirkstu, un piedziņas sistēma, stūrēšana un pat pārnesumu pārslēgšanas punkti (ar DSG pārnesumkārbu) tiks pielāgoti automātiski.

  • Eco: ekonomiskai braukšanai
  • Comfort: mierīgākai braukšanai pa sliktiem ceļa segumiem
  • Normal: ikdienas maršrutiem no punkta A uz punktu B
  • Sport: sportiskai braukšanai ar atbilstošiem motora apgriezieniem
  • Individual: jūsu personīgajām kombinācijām 
  • Offroad: piedzīvojumiem nelīdzenā apvidū

Iepazīsti jauno Allspace klātienē

Piesakies testa braucienam

Ziemas riepu komplekts Tiguan Allspace

Apskati piedāvājumus

Ja Tev radušies jautājumi, ar prieku uz tiem atbildēsim

Sazinies ar mums