Serviss / Video ziņojumi no servisa

Video ziņojumi no servisa

Uzzini vairāk

Ļoti saprotami. Ļoti ērti.

Vairāk laika svarīgākām lietām. Kamēr Tavai Volkswagen automašīnai tiks veikti nepieciešamie apkopes darbi, Tev tiks sniegta informācija digitālā veidā, izmantojot Service Cam. E-pastā vai īsziņā Tu saņemsi video saiti, kurā būs redzams, kādi remonta darbi mašīnai nepieciešami. Uz servisu zvanīt nav nepieciešams, jo Tu vari ērti apstiprināt vai noraidīt remontu tikai ar dažiem klikšķiem.

Tavi ieguvumi

  • Laika ietaupījums

Tev vairs nav automašīnas pārbaudes laikā jābūt klāt servisā, un vairs nav nepieciešams sazināties ar darbnīcu pa tālruni: Tu vari atrasties jebkur un izmantojot digitālos rīkus izlemt, kādi remontdarbi jāveic.

  • Caurskatāmība

Video sniedz bezmaksas ieskatu par transportlīdzekļa pašreizējo stāvokli un remonta ieteikumiem, kā arī ar to saistītajām izmaksām.

  • Uzlabota drošība

Ja Tavai Volkswagen automašīnai būs nepieciešams remonts, Tu par to tiksi nekavējoties informēts, un varēsi apstiprināt remontdarbu tūlītēju uzsākšanu.

Jebkurā vietā. Jebkurā laikā.

Tavs transportlīdzekļa stāvoklis redzams video: Padari savu dienu mazāk raižpilnu.

Aktīva ikdiena

"Ar 2 maziem bērniem dzīve ir īsts virpuļviesulis," smejas Krista. "Es pastāvīgi esmu ceļā. Uz skolu un atpakaļ, uz bērnudārzu un atpakaļ. Uz veikaliem, uz futbolu, pie ārsta un uz darbu. Nav tādas lietas kā bezdarbība. Mēs dzīvojam diezgan tālu no pilsētas, kas nozīmē, ka mums mašīna ir tiešām nepieciešama. Tā ir daļa no ģimenes," pasmaida Krista.

Vairs nekādu apkārtceļu

Atrast līdzsvaru starp servisa apmeklējumiem un citiem mājās veicamiem darbiem ne vienmēr ir viegls uzdevums. "Nevar mašīnu vienkārši atstāt un paņemt tad, kad tā jau ir saremontēta." Tas viss sākas ar to, ka kopā ar darbinieku jāveic transportlīdzekļa apskate, bet dažreiz man vienkārši tam nav laika – es vienkārši gribu atstāt savu mašīnu servisā. Un, ja atrodies darbā vai ceļā, visu laiku jāpārbauda telefons, lai pārliecinātos, ka nenokavē zvanu no servisa. Galu galā darbinieki var atrast defektu, un var būt nepieciešama remonta apstiprināšana. Un tas var notikt visas dienas garumā. Nepareizi. Tā bija iepriekš.

“Vienmēr labi informēts.”

Volkswagen Service Cam ļoti atvieglo servisa apmeklējumu, kas savukārt padara manu dienu daudz vienkāršāku”, skaidro Krista. Viņas Volkswagen automašīnai bija nepieciešama riepu maiņa, un viņa piekrita servisa piedāvājumam tikt informētai ar Volkswagen Service Cam. Vēlāk viņa saņēma e-pastu ar informāciju, ka automašīnai nepieciešami vēl citi remontdarbi. "Ja kāds man piezvanītu un teiktu, ka ir bojāti riteņa gultņi, man nebūtu ne jausmas, ko tas nozīmē. Es tiešām nezinu neko daudz par mašīnām. Un arī mani kolēģi nevar man palīdzēt."

Digitālā komunikācija jebkurā vietā.

Krista e-pastā saņem Interneta saiti, ko viņa var izmantot, lai noskatītos video. Viņai tiek parādīts tas, kas automobilim ir bojāts, un kādas būs remonta izmaksas, kas nozīmē, ka Kristai ir pilnīga izpratne par šo procesu, un viņa, atrodoties jebkurā vietā, var izlemt, kas jādara. “Es apstiprināju remontu, kad biju birojā. Drošība ir pirmajā vietā, galu galā mani bērni šajā mašīnā brauc katru dienu.”

Laika ietaupījums

Kristai nevajadzēja būt klāt transportlīdzekļa apskatē, par visu viņa tika informēta ar video palīdzību: Vienkārši, saprotami un ērti. Tagad viņa var būt droša, ka mašīna būs uzticama arī turpmāk viņai un viņas bērniem.

Tagad izmanto visas Volkswagen Service Cam iespējas.

Caurskatāmi un ērti. Mūsu bezmaksas video apskats nodrošina Tev neatkarības sajūtu. Jebkurā laikā. Jebkurā vietā.

Tas ir vienkārši

1. Atver Interneta saiti

2. Noskaties video

3. Apskati piedāvājumu

4. Apstiprini pasūtījumu

Ja Tev radušies jautājumi, ar prieku uz tiem atbildēsim

Sazinies ar mums