Serviss / We Connect

We Connect

Uzzini vairāk

Atklāj We Connect

Gatavs mobilo tiešsaistes pakalpojumu nākamajai paaudzei: sākot ar 2021. modeļu izlaides gadu, lielākā daļa jauno Volkswagen automašīnu ir sagatavotas We Connect. Pateicoties iebūvētajai eSIM kartei, Tavai Volkswagen automašīnai jau uzreiz būs interneta pieslēgums. Vienlaicīgi, izmantojot „We Connect App”, Tu vari savienot savu viedtālruni ar savu Volkswagen automašīnu, tādā veidā iegūstot piekļuvi noteiktām automašīnas funkcijām un automašīnas statusam. Iepazīstieties ar We Connect savienojamības piedāvājumiem.*

Navigācija

Nokļūsti galamērķī mierīgāk

Saņem satiksmes informāciju reāllaikā un uzticies, ka tiksi novirzīts uz vislabāko maršrutu. Ar mūsu viedajiem asistentiem sasniegsi galamērķi mierīgāk.

Komforts

Iekārtojies ērtāk

Nosūti savu automašīnas atslēgu ar viedtālruni. Personalizē savu Volkswagen. Komfortabli vadi savas automašīnas autonomo apsildi, kā arī citas praktiskas automašīnas funkcijas, izmantojot We Connect lietotni vai ar uzlaboto balss vadību. Vienkārši. Ar We Connect.

Izklaide

Paliec kopā ar savu raidījumu

Klausies tiešsaistes raidītājus un aplādes, izmantojot tīmekļa radio. Straumē savu iecienīto mūziku. Izbaudi visas Wi-Fi tīklāja brīvības. Izmanto We Connect savā informācijas un izklaides sistēmā, nodrošini izklaides jomas pieejamību jaunā līmenī.

Drošība

Neatstāj neko nejaušībai

Paļaujies uz automātisko palīdzību un personīgo aprūpi ārkārtas gadījumos. Avārijas situācijā tikai nospied pogu un liec ierasties palīdzībai Tavā atrašanās vietā. Un labāk guli naktī - pateicoties brīdinājumam par zādzību tiešsaistē. Uz We Connect vari paļauties. 

Transportlīdzeklis vienmēr redzes lokā

Esi informēts

Pārbaudi sava Volkswagen durvis un gaismas, izmantojot viedtālruni. Liec parādīt vietu, kur atrodas Tava automašīna. Optimizē savu braukšanas manieri. Un pārbaudi attiecīgos datus par transportlīdzekli no jebkuras vietas. Neizlaidi no acīm to, kas Tev svarīgs.

Visi pakalpojumi

Reģistrējies vienreiz, gūsti daudz priekšrocību.

Katram varonim ir savi palīgi. Un, izmantojot We Connect pakalpojumus, Tev ir vairāki no tiem. Uzzini, kuri pakalpojumi ir vispiemērotākie Tavai ikdienas dzīvē un kādas prasības ir jāievēro. Šeit vienā mirklī vari redzēt visus pakalpojumus un iespējas.

Aktivizē un izmanto We Connect

Uzzini, kā aktivizēt tiešsaistes mobilos pakalpojumus, izmantojot lietotni We Connect.

Tikai dažas darbības līdz tīklā savienotai automašīnai

Lūdzu, ņem vērā, ka funkciju iespēju pilnvērtīgai izmantošanai lietotājam būs nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, kā arī ar Volkswagen AG būs jānoslēdz atsevišķs līgums par mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošanu.

1. Lejupielādē We Connect lietotni

Lejupielādē We Connect lietotni savam viedtālrunim bez maksas. Atbilstoši sava viedtālruņa operētājsistēmai, We Connect lietotni operētājsistēmai Android vai iOS atradīsiet attiecīgi Apple App Store vai Google Play veikalā.

We Conect App Store veikalā

We Conect Play Store veikalā

2. Izveido savu lietotāja kontu

Tagad ar savu Volkswagen ID piesakieties lietotnē. Ja Tev vēl nav izveidots Volkswagen ID, lietotne soli pa solim Tevi vedīs cauri reģistrācijas procesam.

3. Pievieno savu Volkswagen automašīnu

Pievieno savu Volkswagen ar transportlīdzekļa identifikācijas numuru (FIN). FIN Tu atradīsi reģistrācijas dokumentos un aiz transportlīdzekļa vējstikla.

4. Aktivizē We Connect

Lai pabeigtu aktivizāciju, seko lietotnē sniegtajām norādēm. Un ņem līdzi visu savu digitālo ikdienu ar inteliģentajiem servisiem, arī atrodoties apdzīšanas joslā.

Ja Tev radušies jautājumi, ar prieku uz tiem atbildēsim

Sazinies ar mums