Serviss / Ritošās daļas serviss

Automašīnas ritošās daļas diagnostika un serviss pie mums tiek veikts visiem Volkswagen modeļiem gan tās garantijas laikā, gan arī pēc garantijas. 

Uzzini, kāpēc ritošās daļas diagnostika un serviss ir nepieciešami tavam Volkswagen un kādi ir ieteicamie pārbaudes intervāli.

Bremžu uzliku nomaiņa

volkswagen-serviss-bremzu-uzliku-nomaina

Kāpēc nepieciešama bremžu uzliku nomaiņa?
1. Sirdsmieram, lai bremzes būtu darba kārtībā un pasargātu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus.
2. Kad Tu bremzē, diskus, kas rotē līdz ar riteņiem, sakļauj bremžu uzlikas, kas palēnina automašīnas gaitu. Diski un bremžu uzlikas nolietojas un var sarūsēt, tāpēc, lai to funkcionalitāte būtu droša, tos nepieciešams regulāri pārbaudīt.

Kas notiek, ja bremžu uzlikas netiek mainītas?
Ja tavas automašīnas bremzes netiek regulāri pārbaudītas, bremzēšanas efektivitāte un jauda var samazināties, kā arī nodilušas vai sarūsējušas bremžu daļas var radīt automašīnas vibrāciju.

Ko mēs darām?
Mērām bremžu uzliku nodiluma līmeni. Ja uzlikas vai diski ir nolietoti, sarūsējuši vai deformēti, mēs par to informēsim, lai varētu noorganizēt to nomaiņu. Ne vienmēr ir nepieciešams noņemt riteņus, lai pārbaudītu bremžu uzlikas (uzliku nodilums / biezums, diska stāvoklis), bet, ja nepieciešama detalizēta pārbaude (vai ja ritenis neļauj pilnībā veikt apskati), ritenis tiks noņemts.

Cik bieži tie jāpārbauda?
Vismaz reizi gadā.

Riteņu ģeometriskā regulēšana (savirze)

volkswagen-savirzes-ritosas-dalas-regulesana

Ko iegūšu līdz ar riteņu ģeometrisko regulēšanu (savirzes regulēšana)?
1. Vienmērīgāku automašīnas vadāmību.
2. Degvielas patēriņa ekonomiju.
3. Izvairīsies no nevienmērīga riepu nodiluma.

Kas notiek, ja nav veikta riteņu ģeomteriskā regulēšana?
Tava automašīna var rauties uz vienu pusi vai vibrē stūre.

Ko mēs darām?
Veicam vizuālu nodiluma un stāvokļa pārbaudi. Pēc tam pārbaudām riteņu stāvokli, izliekumu un vilces leņķi uz mūsu riteņu ģeometriskās regulēšanas stenda, pēc nepieciešamības pielāgojot. Pirms sniedzam precīzu diagnostikas izdruku, atkārtoti vizuāli pārbaudām tavu automašīnu un pārbaudām to uz ceļa.

Cik bieži jāpārbauda automašīnas riteņu savirze?
Pēc nepieciešamības.

Amortizatoru nomaiņa

volkswagen-amortizatoru-nomaina

Ko iegūšu, nomainot amortizatorus?
1. Pārliecību, ka amortizatori turpina pildīt savu funkciju, absorbējot spiedienu no nelīdzenumiem uz ceļa, padarot automašīnu ērti un droši vadāmu.
2. Samazina citu mehānisko daļu spriedzi, paildzinot to kalpošanas laiku.
3. Novērš šasijas nodilumu, kas var radīt papildu problēmas.
4. Uztur spēju droši apstāties taisnā līnijā.
5. Volkswagen detaļām, kas uzstādītas pēc ražotāja garantijas termiņa beigām, mēs piešķiram 2 gadu rezerves daļu un darba garantiju.

Kāpēc ir jāmaina automašīnas amortizatori?
Lai slāpētu amortizatora atsperes atsitienu, braucot pāri izciļņiem vai bedrēm, amortizatori izmanto hidraulisko šķidrumu. Bez tā tava automašīna būtu grūti vadāma. Labs amortizators pagarina arī citu piekares daļu un piedziņas sistēmu, piemēram, atsperu un riepu, kalpošanas laiku.

Kas notiek, ja tie netiek mainīti?
Ja amortizatori netiek mainīti, automašīna būs ļoti nestabila un grūti vadāma. Nolietots vai noplūdis amortizators var ietekmēt tavas automašīnas bremzēšanas un vadīšanas drošību. 

Ko mēs darām?
Katru reizi, kad apkalpojam tavu automašīnu, mēs pārbaudām, vai amortizatori nav nolietojušies un bijusi hidrauliskā šķidruma noplūde. Ja kāds no tiem būs defektēts, mēs Tevi par to informēsim.

Cik bieži tie jāpārbauda?
Katrā apkopes servisa apmeklējuma laikā.

Lai baudītu braucienus ar savu Volkswagen bez liekām raizēm, ir svarīgi to uzturēt tehniskā kārtībā

Piesaki servisa apmeklējumu