Auto tirdzniecība / Jaunie auto / e-up

Cena no

Nobraucamais attālums līdz

Dzinēja veiktspēja

Elektrības patēriņš

24 615 € ar PVN

260 km     

61 kW

 12,7 kWh/ 100 km

Apskati e-up! cenu lapu šeit

Lejupielādē cenas

Mazs, bet nozīmīgs

Garāks nobraucamais attālums nekā jebkad. Vairāk priekšrocību par izdevīgāku cenu. Un vēl lielāka dizaina brīvība ikvienam, kas dzīvo līdzi laikam: jaunais e-up! padara elektrisko mobilitāti vēl pieejamāku. Un vienkārši aizraujošāku.

Jaunajam e-up! ir daudz akcentu. Apskaties šos trīs:

 

  • Nobraucamais attālums

Vairāk nekā tikai automobilis ar elektrisku motoru

  • Savienojamība

e-up! + viedtālrunis = mīlestība

  • Dizains

Nepārprotams "e"

Elektrificēts

Nobraucamais attālums

Dodies, kur vien sirds kāro! Jaunā e-up! efektīvā elektriskās piedziņas sistēma pagarina nobraucamo attālumu un braukšanas prieku līdz pat 260 km*. Braukšana, kas rada 0 g izmešus, palīdz samazināt kopējo CO2 apjomu mūsu apkārtējā vidē. Tam ir pozitīva ietekme uz klimatu.

*Reālais nobraukums ar vienu uzlādi ir atkarīgs no braukšanas stila, ātruma, papildaprīkojuma izmantošanas, gaisa temperatūras, pasažieru skaita, kravas smaguma un reljefa. Uzrādītais nobraucamais attālums attiecināms uz konkrēto automobili un atspoguļo vidējo nobraukumu, ko sasniegs 80% lietotāju gada ietvaros. Zemākais uzrādītais veicamais attālums ataino braukšanu pa lielceļiem vidējā ātrumā un braukšanu ziemā pie zemām gaisa temperatūrām.

Uzlāde

Vispirms jāpievieno uzlādes vads un uzlāde sākas automātiski – tieši tā tiek uzlādēts elektromobilis. Vismaz vairums no tiem. Bet ne e-up!. Jaunā e-up! uzlāde, pateicoties atliktās uzlādes iespējai, nav jāsāk uzreiz, līdzko tiek pievienots uzlādes vads. Kāds no tā labums? Maksā mazāk - iestati uzlādi naktī un izmanto zemāka tarifa priekšrocības. Vienkārši ievadi vēlamo izbraukšanas laiku Maps + More vai We Connect lietotnē* e-manager sadaļā, vidējā konsolē nospied uzlādes režīma pogu un pieslēdz e-up! Wallbox iekārtai. Elektroauto būs gatavs doties ceļā tieši laikā, ko būsiet iepriekš ieplānojis.

*lietotne We Connect

Savienojamība

e-up! + viedtālrunis = mīlestība

Kas ir kopīgs Tavām iecienītākajām dziesmām, aktuālajai satiksmes informācijai un tālruņa zvaniem brauciena laikā? Pareizi - Tavs viedtālrunis! Kopā ar Maps + More* viedtālruņa statīvu un bezmaksas jauno lietotni iOS un Android operētājsistēmām, Tavs viedtālrunis pārveido jauno e-up! par automobili ar interneta savienojumu tikai dažos mirkļos. Izmantojot standarta radio sistēmu Composition, Tavs automobilis kļūst par mobilo mūzikas atskaņotāju. Vienkārši savieno jauno e-up! un savu viedtālruni. Viss! Vairs nekādu sarežģītu displeju. Tikai pieslēdz un atskaņo.

*Programmatūra un statīvs nav saderīgi ar visiem viedtālruņiem. Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, sazinies ar mums. 

Dizains

Eksterjers

Pateicoties jaunā e-up! atsvaidzinošajam un minimālistiskajam dizainam, mēs pierādām, ka arī mazam automobilim ir daudz ko piedāvāt. Un, protams, to pierāda arī dinamiskā elektriskās piedziņas sistēma. Dekoratīvie ielaidumi zilā krāsā un integrētais Volkswagen logo kopā ar mums raksturojošo LED lukturu dizainu jau no tālienes nepārprotami liecina par to, ka šis ir elektroauto.

Izvēlies jauno e-up! Style. Melns vai balts jumts, kam pieskaņoti tādas pašas krāsas sānskata spoguļi, tonēti aizmugurējie logi un 15 collu vieglmetāla diski Blade, veido savu unikālo raksturu. Jaunā e-up! Style papildaprīkojumā ir pieejami arī 16 collu vieglmetāla diski Upsilon.

Salons

Kas Tevi sagaida salonā? Pirmais, kas piesaistīs Tavu uzmanību, būs Fusion Grey sēdekļu dizains ar nemanāmi integrētiem galvas balstiem un stilīgā Black Cube instrumentu paneļa apdare. Izsmalcinātas detaļas nodrošina daudz ērtības un praktiskas priekšrocības. Pakarināmais cimdu nodalījumā ir iekļauts standartaprīkojumā. Ideāli piemērots praktiskām lietām, piemēram, lai pakarinātu rokas somu. Pielāgojama bagāžas nodalījuma grīda dod vietu vēl vienai somai, kas noderēs dodoties iepirkties.

Jaunais e-up! Style iet vēl vienu soli tālāk: sēdekļi Cross dizainā, 3D instrumentu paneļa apdare Shark Skin, ko papildina stilīgs salona izgaismojums Ambient zilā krāsā.

Aprīkojuma pakotnes

Viss iekļauts

Jaunais e-up! piedāvā vēl vairāk aprīkojumu bāzes versijā, taču maksā mazāk nekā jebkad agrāk. Praktisks un lieliski aprīkots: braucienā kopā ar Tevi būs joslas saglabāšanas asistents Lane Assist, ceļa zīmju atgādinātājs, pilnvērtīgi galvas un sānu drošības spilveni, kā arī jaunu pasažieru noteikšanas funkcija aizmugurējā sēdeklī. Radio sistēma Composition, viedtālruņa statīvs Maps + More un We Connect lietotne standartaprīkojumā padara ikvienu braucienu viedu un vienkāršu. Kāp vien iekšā, ieslēdz mūziku un iestati maršrutu - dodamies ceļā!

Aprīkojuma pakotnes

Papildaprīkojumā pieejamā Komforta pakotne, Braukšanas palīgsistēmu pakotne un Ziemas pakotne ir veids, kā personalizēt Tavu jauno e-up!. Komforta pakotnē ietilpst lietus sensors, apsildāms priekšējais vējstikls un apsildāmi priekšējie sēdekļi siltai uzņemšanai aukstās dienās. Viedie vadītāja asistenti, piemēram, atpakaļgaitas kamera Rear View, atvieglo automobiļa novietošanu stāvvietā (sistēmas iespēju robežās). Kā Tev patīk mūsu multifunkcionālā ādas stūre? Tā izskatās labi. Un ir ļoti patīkami tai pieskarties.

Volkswagen EV Check

Vai esi gatavs elektromobilitātei?

Izmantojot  jauno Volkswagen EV Check lietotni, Tu vari analizēt savus braukšanas paradumus un uzzināt, vai esi gatavs elektromobilitātei un kurš no Volkswagen elektroauto ir Tev piemērotākais. Vienkārši lejupielādē lietotni un sāc.

Uz Play Store

Uz App Store

 

Ja Tev radušies jautājumi, ar prieku uz tiem atbildēsim

Sazinies ar mums