Auto tirdzniecība / Jaunie auto / ID.4

Pilnībā

elektriskais ID.4

Iepazīsti tuvāk

Akumulatora energoietilpība* Bruto / Neto (kWh)

Jauda kW / Zs

Paātrinājums 0 – 100 km /h

Veicamais attālums kombinētajā WLTP braukšanas ciklā km

Versija

Cena EUR ar PVN

Akcijas cena
ar PVN

Atbalsts par jauna elektromobiļa iegādi (EUR, ieskaitot PVN)

Cena EUR, ieskaitot PVN, ar atbalstu

82 / 77

150 / 204

8,5 s

360 - 520 km

Pro Performance

55 044

47 300

-4500

42 800

82 / 77

220 / 299

6,2 s

340 - 480 km

GTX

64 680

56 200

-4500

51 700

Apskati Volkswagen ID.4 cenu lapu šeit

Lejupielādē cenas

ID.4 kļūst par Pasaules gada auto 2021

Pirmais Volkswagen pilnībā elektriskais apvidus auto ticis galā ar sīvo konkurenci starptautiskajā Pasaules gada auto konkursā, kur uzvarētāju nosaka vairāk nekā 90 starptautiski auto nozares žurnālisti no 24 valstīm, balsojot par labākajām inovācijām pasaules automobiļu tirgū. 

Žūrija atzinīgi novērtējusi ID.4 vides draudzīgumu, jo auto nerada videi kaitīgos izmešus, kā arī automobiļa inovatīvās funkcijas. Piemēram, inovatīvais paplašinātās realitātes acs līmeņa displejs.

(Avots: www.worldcarawards.com)

Iegādājies ID.4 un piesakies uz valsts atbalstu 4500 Eur apmērā

uzzini vairāk

Radīts lielām lietām

Revolucionāra un jauna telpas koncepcija, kas sniedz jums brīvību. Elektriskā veiktspēja, kas iedvesmo un intuitīvs izmantošanas vieglums, kas visu padara tik vienkāršu. Jaunais ID.4: jaudīgs kā SUV, ilgtspējīgs kā ID.

Ar elektrību vienmēr būsi priekšā

No rīta ērti aizbrauc uz biroju, pirms tam aizvedot bērnus uz skolu, un brauc vakarā uz mājām – nebūs nekādu problēmu to paveikt ar vienu baterijas uzlādi*. Tu vari izvēlēties 52 kWh baterijas neto enerģijas jaudu Pure2 aprīkojumā un 77 kWh neto enerģijas jaudu Pro aprīkojumā kopā ar darba jaudu līdz pat 125 kW (Pure2) un 150 kW (Pro).

Debešķīgi skati

Ar milzīgo stikla bloku, kas stiepjas visā jumta platumā, papildaprīkojumā pieejamā paceļamā un un uzmanību piesaistīs jau panorāmas lūka vien. Tā ir pat vēl pievilcīgāka: neaizsegts skats uz debesīm. Tonētais stikls nodrošina arī patīkamu temperatūru automobiļa salonā. Žalūzija aizsargā jūs pret stipriem saules stariem. Žalūziju jūs varat pat vadīt ar ļoti ērtām balss komandām. Pasakiet “Sveiks, ID., parādi man zvaigznes,” un žalūzija atvērsies.

Izgatavots Tavam aprīkojumam

Vai Tavam hobijam ir nepieciešams pamatīgs aprīkojums? Vai Tev darba ietvaros jāpārvadā daudz kravu? Ar ID.4 tā nav problēma: papildaprīkojumā pieejamā jūgskava ir paredzēta līdz 750 kg smagām kravām (piekabei bez bremzēm) vai 1000 kg (piekabei ar bremzēm). Ja šobrīd jūgskava nav nepieciešama, vari to palocīt zem bampera, veicot dažas vienkāršas darbības.

e-Technology

Uzlāde mājās nekad nav bijusi tik vienkārša

Vai vēlies atpūsties, kamēr Tavs elektroauto uzlādējas? Ar mūsu ID. Charger Tev mājās ir sava uzlādes stacija. No rīta iekāp savā ID.4 un sāc dienu enerģijas pilns. Tas ir tik vienkārši, ka paveicams, kamēr Tu guli.

Mūsu piedāvājumā iekļautā uzstādīšana šo procesu padara maksimāli ērtu. Citiem vārdiem sakot, lādētājs un tā uzstādīšana no viena partnera nozīmē lielākas ērtības Tev. Tu vari pasūtīt ID. Charger Moller Auto Volkswagen salonā.

• Uzlādes jauda līdz 11 kW
• Ietverts uzlādes kabelis līdz 4,5 m


Cena 845 €

Cena ietver PVN un uzstādīšanu jūsu mājās, ko nodrošina “Volkswagen Group Charging GmbH” (Elli).

Uzlāde ceļā, izmantojot We Charge

No šī brīža Tev būs daudz mazāk lietu, par ko uztraukties. Visā Eiropā We Charge ļauj izmantot vairāk nekā 150 000 uzlādes punktus*, tostarp visu IONITY ātrās uzlādes tīklu. Par abonēšanas maksu, kas sākas tikai 7,49 € mēnesī, We Charge jums nodrošina savienojumu ar uzlādes stacijām, izmantojot lietotni We Connect ID., un piedāvā ekskluzīvas cenu priekšrocības*. Tas Tev ļauj publiskajos punktos veikt uzlādi par izdevīgāku cenu, izmantojot ātrās uzlādes ID.4: 3 gadus, nemaksājot ikmēneša pamata maksu*, Tu vari veikt uzlādi par izdevīgāku cenu, kas IONITY šobrīd saskaņā ar mūsu We Charge Go tarifu ir 0,55 €/kWh. We Charge Plus premium tarifs var ātri atmaksāties tiem, kuri ikdienā veic lielus attālumus: šobrīd maksājot tikai 0,30 €/kWh, Tu 3 gadus vari IONITY veikt uzlādi visīsākajā laikā par ikmēneša pamata maksu 17,49 €*.

*Vairāk nekā 80% no pieejamās Eiropas publiskās uzlādes infrastruktūras

*Piedāvājums no Volkswagen Group Charging GmbH (Elli)

*Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) ātras uzlādes ID. modeļu pircējiem piedāvā (atkarībā no aprīkojuma ar uzlādes jaudu, sākot no 100 kW) atlaidi We Charge Go tarifam bez mēneša pamatmaksas un We Charge Plus tarifu par €9,99 mēnesī līdz pat 3 gadiem pēc kārtas, ja vien līgums tiek noslēgts līdz 30/06/2022 (ieskaitot). PVN samazināšanas laikā līdz 16% laikā līdz 31/12/2020 (ieskaitot), We Charge Plus tarifa mēneša maksa ir €9,73. Katram no iepriekšminētajiem tarifiem ir 12 mēnešu līguma termiņš, ko divas reizes ir iespējams pagarināt pa 12 mēnešiem katru.

Brauciens

Pilnā gaitā uz priekšu

Katra sarkanā luksofora gaisma kļūst par jaunu sākumu, ļaujot Tev piedzīvot pavisam jaunu braukšanas prieku. ID.4 elektromotors nodrošina dinamisku paātrinājumu no stāvošas pozīcijas, motoram strādājot ar maksimālu griezes momentu. Piemēram, Pro Performance modeļi ar sistēmas jaudu 150 kW ātrumu no 0 līdz 100 km/h uzņem tikai 8,5 sekundēs. Nekādas pārslēgšanas, nekādas aiztures – tikai brauc un izbaudi.

e-Sound

Šajā automobilī ir jauna skaņa

Tas, cik kluss ir elektromobilis, ir pilnībā atkarīgs no automobiļa. Lai ceļu satiksmi padarītu drošāku, Tavs ID.4 ir klusāks salonā, ja brauc ar ātrumu, kas nepārsniedz 30 km/h, bet mazliet sadzirdamāks ārpusē. Tādējādi tas ir pamanāmāks gājējiem. Futūristiskā uzbūve uzsver tā neparasto identitāti un vienlaikus rada mākslīgu auto troksni kā dzirdamu norādi gājējiem un velosipēdistiem, ka viņiem tuvojas gandrīz bezskaņas elektroauto.

Siltumsūknis

Iespaidīgs nobraukums: siltumsūknis ID.4

Jaunajā un pilnīgi elektriskajā ID.4 papildaprīkojumā pieejamais siltumsūknis nodrošina energoefektīvu salona apsildi. Tādējādi ir nepieciešams izmantot mazāk baterijā esošās enerģijas. 

Ziemas riepu komplekts ID.4

Apskati piedāvājumus

Dizains

Virsbūve

Funkcionalitāte tās skaitākajā formā

Pilsētas SUV ar fantastisku dizaina koncepciju apvienojumā ar kompaktklases auto apgriešanās rādiusu: jaunais ID.4 demonstrē, cik pievilcīga var būt elektriskā mobilitāte. Ar ideālas formas 18 collu* vai papildaprīkojumā pieejamiem 19 līdz 21 collu vieglmetāla diskiem, jumta sliedi papildu bagāžai, iegremdētiem durvju rokturiem, lai uzlabotu aerodinamiku, papildaprīkojumā pieejamajiem 3D LED pakaļējo lukturu blokiem ar dinamiskiem pagriezienu signāliem un vēl vienu ļoti īpašu akcentu: papildaprīkojumā pieejamo gaismas līniju, kas pagarinās uz priekšdaļu un aizmugures daļu, uz no jauna izstrādāto Volkswagen logotipu.

Esiet sveicināti Open Space salonā

Jaunā ID.4 salons ir izveidots tik inteliģenti un plaši, ka tas Tev un Tavai ģimenei piedāvā iespaidīgu plašuma sajūtu. To Tu pamani jau iekāpšanas brīdī: daudz vietas kājām, maināma viduskonsole un ērti sēdekļi, kam papildaprīkojumā ir pieejama elektriskās regulēšanas un atmiņas funkcija. To papildina centrālais skārienjūtīgais displejs ar līdz pat 30,5 cm (12 collu) diagonāli un multifunkciju stūri ar skārienjūtīgu vadību un vibrācijas reakciju. Fona apgaismojums Tevis izvēlētajās krāsās izceļ salona raksturu. Tu vari izbaudīt relaksētu braucienu, ko uzlabo papildaprīkojumā pieejamā paceļamā un bīdāmā panorāmas lūka. 

Komforts

Paceļamā un bīdāmā panorāmas lūka

Ar milzīgo stikla bloku, kas stiepjas visā jumta platumā, papildaprīkojumā pieejamā paceļamā un uzmanību piesaistīs jau panorāmas lūka vien. Tā ir pat vēl pievilcīgāka: neaizsegts skats uz debesīm. Tonētais stikls nodrošina arī patīkamu temperatūru automobiļa salonā. Žalūzija aizsargā Tevi pret stipriem saules stariem. Žalūziju Tu vari pat vadīt ar ļoti ērtām balss komandām. Pasaki “Sveiks, ID., parādi man zvaigznes,” un žalūzija atvērsies.

ID. Light

Izmantojot ID. Light, Tavs ID.4 arī veic vizuālu saziņu un savienojumā ar navigācijas sistēmu palīdz Tev braukt ar mazāku stresu. Automobilis Tevi sveicina un pārveido informācijas un izklaides sistēmas, kā arī palīgsistēmu dotās norādes gaismas signālos, kas atvieglo auto vadīšanu. Tiklīdz izmanto balss kontroli, ID. Light reaģē uz Tavu balsi. Un, kad izkāp no ID.4, ID. Light pamāj atvadas ar gaismas signāliem.

Balss asistents

Parūpējies, lai braukšanas laikā Tavu uzmanību nenovērš pogas vai slēdži. Nenovērs skatienu no ceļa un viegli pārslēdz radio, papildaprīkojumā pieejamo navigācijas sistēmu vai tālruņa funkcijas, izmantojot intuitīvās balss komandas. Tikai pasaki “Sveiks, ID.”, un sistēma Tevi sapratīs.

Pastiprinātās realitātes iznirstošais displejs

Pilnīgi jauna navigācija

Jaunajā ID.4 jūs varat vērst uzmanību uz svarīgām lietām. Papildaprīkojumā pieejamais pastiprinātās realitātes iznirstošais displejs projicē svarīgu informāciju uz priekšējā stikla tieši jūsu redzes laukā. Pateicoties pastiprinātās realitātes tehnoloģijai, jūs varat redzēt navigācijas informāciju, vietu, kur tieši jums jābrauc vai jānogriežas. Jūs vienmēr sasniedzat savu mērķi ar mazāku stresu un nenovēršot skatu no ceļa.

Keyless Access (iekļūšana bez atslēgas)

Ērta iekāpšana

Pateicoties papildaprīkojumā pieejamajai Keyless Access sistēmai, ID.4 arī atpazīst Tavā kabatā esošo automobiļa atslēgu un atslēdz to, tiklīdz Tava roka tuvojas durvju rokturim. Un, pateicoties papildaprīkojumā pieejamajam vieglas atvēršanas un aizvēršanas sensora kontrolētajam bagāžas nodalījuma atvērējam, viss, kas nepieciešams elektriski regulējamo bagāžas nodalījuma durvju atvēršanai vai aizvēršanai, ir viegls uzsitiens ar kāju zem automobiļa aizmugurējās daļas. Kā redzat, inovatīvās tehnoloģijas atvieglo daudzas lietas.

Iepazīsti ID.4 klātienē

Piesakies testa braucienam

Ja Tev radušies jautājumi, ar prieku uz tiem atbildēsim

Sazinies ar mums