Auto tirdzniecība / Jaunie auto / ID.Buzz

ID.Buzz un ID.Buzz Cargo

Iepazīsti tuvāk

 

Cena no

WLTP diapazons

Uzlādes laiks no 5% līdz 80%

ID. Buzz

68 266 € ar PVN 395 - 425 km

aptuveni 30 minūtes

ID. Buzz Cargo

65 111 € ar PVN 402 - 423 km

aptuveni 30 minūtes

Uz ID.Buzz noliktavas piedāvājumu

Apskatīt

Jaunais ID. Buzz - mūsu elektriskā laikmeta ikona.

Tas ir pirmais pilnībā elektriskais Volkswagen komerctransportlīdzeklis: ID. Buzz un ID. Buzz Cargo. Nav būtiski, vai jūs to izmantojat ģimenes vajadzībām vai piegāžu veikšanai: Atklājiet jauno, ikonisko dizainu, kas apvieno mūsdienīgas proporcijas ar inovatīvu tehnoloģiju. Atklājiet savienošanu tīklā, digitālas iezīmes un jaunu telpas izjūtu. Atklājiet jaunu, videi draudzīgu mobilitāti – ar abiem modeļiem ID. Buzz un ID. Buzz Cargo.

Esi ieinteresēts? Atstāj savu kontaktinformāciju, mēs ar Tevi sazināsimies

Sazinies ar mums

Manevrētspējīgs, daudzpusīgs un ietilpīgs: jaunais ID. Buzz Cargo

Jaunais ID. Buzz Cargo apvieno lielu uzlādes jaudu un lielisku manevrētspēju: tā mazais pagrieziena rādiuss, kas ir tikai 11,09 metri, ir īpaši parocīgs šaurās pilsētas ielās. Pateicoties modernajai kravas nodalījuma konstrukcijai, jaunajā ID. Buzz Cargo ir vieta diviem šķērsām novietotiem eiro paliktņiem un tas nodrošina lielu kravas tilpumu — līdz 3,9 kubikmetriem. Pateicoties atjautīgajai uzglabāšanas koncepcijai kabīnē, tā ļauj glīti un droši novietot gandrīz visu darbam nepieciešamo, sākot no darba cimdiem līdz mērinstrumentiem. Tā jaudīgā elektriskā piedziņa ar papildu jūgierīci ļauj viegli vilkt piekabes, kuru maksimālais svars sasniedz 1 000 kg. Tas nozīmē, ka jaunais ID. Buzz Cargo var tikt galā ar gandrīz visiem mūsdienu komerciālās mobilitātes izaicinājumiem.

Dizains jaunam laikmetam

Izteiksmīgais ID. Buzz dizains ir veltījums oriģinālajam VW Transporter, taču ar savu raksturu — pēc vēlmēm pieejams četrās divkrāsu kombinācijās un apvieno modernas proporcijas ar inovatīvām tehnoloģijām. Piemēram, pilnībā pārstrādātā automobiļa salona ideja piedāvā vairāk vietas un daudzveidību ar viegli regulējamiem sēdekļiem, savukārt pielāgojamais noskaņas apgaismojums pēc izvēles var būt līdz pat 30 krāsās. Jaunais ID. Buzz ir ārkārtīgi plašs ar inovatīvu apgaismojumu — tas ir iespaidīgs visos aspektos.

Lielāka ilgtspējība mūsdienu komerciālajiem pārvadājumiem

Jaunais, pilnībā elektriskais ID. Buzz Cargo nodrošina mūsdienīgus komerciālos pārvadājumus — pat tiem, kuri mēdz braukt tālākus attālumus. Ražots oglekļa neitrāli, ar vienu ID. Buzz Cargo uzlādi varat nobraukt līdz 425 kilometriem. Nākotnē, esot ceļā, Savieno un uzlādē (Plug & Charge) tehnoloģija nozīmēs, ka uzlādes uzsākšanai pietiks tikai pievienot kabeli. Tā kā ID. Buzz Cargo ir aprīkots ar elektrisko piedziņu, ar to var piekļūt arī pilsētas zonām ar zemu emisiju līmeni, kurās var būt liegta piekļuve transportlīdzekļiem ar iekšdedzes dzinējiem. Tādējādi jaunais ID. Buzz Cargo padara komerciālos pārvadājumus pieejamākus nekā jebkad agrāk.

Ilgtspējīga mobilitāte katrā detaļā

Visaptveroša ilgtspēja klimatam nekaitīgai nākotnei — tāds ir mūsu mērķis ar jauno ID. Buzz. Tāpēc mēs ne tikai piegādāsim to ar nulles CO2, bet arī jūsu braucieni ar to būs pilnībā bez CO2. Kā papildinājums ir pieejama arī uzlāde ar ID. Charger. Uzlādējiet savu ID. Buzz ar sertificētu Volkswagen Naturstrom®, jūs arī uz ceļa varat braukt ar klimatam draudzīgu akumulatoru — līdz pat 423 kilometriem ar vienu uzlādi. Turklāt, pateicoties tam, ka salonā nav izmantota dzīvnieku āda un ir plaši izmantoti otrreizēji pārstrādāti materiāli, ID. Buzz arī līdzsvaro ilgtspēju un komfortu.

Lejupielādē ID.Buzz cenas šeit

Ziemas riepu komplekts ID.BUZZ

Apskati piedāvājumus

Lejupielādē ID.Buzz Pro cenu lapu

Ieskaties

Lejupielādē ID.Buzz Cargo cenu lapu

Ieskaties

Iegādājoties elektroauto Tev ir iespēja pieteikties valsts atbalstam! Vairāk par atbalsta noteikumiem lasi šeit.