Auto tirdzniecība / Jaunie auto / Jaunais ID.3

Jaunais ID.3 

Iepazīsti

Elektromobilitātes evolūcija  

Jaunais ID.3 ir jauns Volkswagen solis elektromobilitātes virzienā: konkrētās virsbūves līnijas piešķir ID.3 nobriedušāku izskatu, savukārt salona dizains ietver kvalitatīvus materiālus un dažādas standartaprīkojumā iekļautas palīgsistēmas. Augstākie sasniegumi elektromobilitātes jomā. 

Inovācijas, kas atvieglo dzīvi

Uz moduļveida elektropiedziņas matricu (MEB) balstītais otrās paaudzes ID.3 ir vēl daudzpusīgāks jaunās ID. programmatūras dēļ: jaunās funkcijas ietver ērtas uzlādes funkcijas, piemēram, “Plug & Charge”, un citas praktiskas funkcijas, ar kurām automašīnu var papildināt arī pēc tās iegādes. 

 

Uzziniet vairāk par jauno ID.3 – aprīkojumu, cenām un papildaprīkojumu!

ID.3 Cenrādis


Piesakieties testa braucienam un izbaudiet – tūlītēju paātrinājumu, uzlabotu un ilgtspējīgu interjeru un daudz ko citu.

Mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz saņemsim demo automašīnas!

Pieteikties

Informācija par jauno ID.3

Tos var arī pielāgot vēlāk. 

Savam jaunajam ID.3 varat iespējot praktiskas papildu funkcijas kā jauninājumus. Piemēram, varat aktivizēt tālāk minētās papildu funkcijas.

- Navigācijas funkcija radio sistēmai “Ready 2 Discover” vai “Ready 2 Discover Max”
- Fona apgaismojums (daudzkrāsains)
- Gaisa kondicionēšanas sistēma “Air Care Climatronic”
- Adaptīvā kruīza kontrole ACC

Informāciju par pieejamajiem piedāvājumiem varat skatīt tīmekļa veikalos In-Car Shop un We Connect.

Parkošanās palīgsistēmas Park Assist Plus atmiņas funkcija. Volkswagen IQ.DRIVE ietver visas inteliģentās autovadītāja palīgsistēmas.

Ja jūsu ID.3 aprīkojumā ir “Park Assist Plus” ar atmiņas funkciju, automašīna spēj atpazīt paralēlās stāvvietas ātrumā līdz 40 km/h un perpendikulārās stāvvietas ātrumā līdz 20 km/h. Turklāt varat iemācīt automašīnai līdz pieciem atsevišķiem novietošanas stāvvietā manevriem. Atmiņas funkcija ieraksta novietošanas stāvvietā manevrus ātrumā zem 40 km/h un attālumā līdz 50 metriem. Piemērs: automašīnas novietošana zem nojumes vai garāžā. Jums ir tikai vienreiz pašrocīgi jānovieto savs Volkswagen stāvvietā un tad jāsaglabā novietošanas manevrs. Pēc tam jūsu ID.3 spēs patstāvīgi atkārtot novietošanas stāvvietā manevru. Jums ir tikai jāseko līdzi manevram un, ja nepieciešams, jāiejaucas.

 

Jaunākie sasniegumi navigācijā. Jūsu ID.3 palīdz jums sekot līdzi svarīgākajai informācijai. Salona papildaprīkojuma paketē iekļautais paplašinātās realitātes “head-up” displejs projicē informāciju uz vējstikla tieši jūsu redzes laukā. Norādītā informācija ietver pašreizējo ātrumu un svarīgas ceļazīmes.

Turklāt apvienojumā ar papildaprīkojumā pieejamo navigācijas sistēmu paplašinātās realitātes tehnoloģija spēj attēlot virtuālas virziena norādes uz ceļa virsmas. Tagad tās vēl labāk iekļaujas apkārtējā vidē un tiek attēlotas tieši tur, kur braucat vai veicat pagriezienus. Šādi varat sasniegt galamērķi bez satraukuma un nenovērst skatienu no ceļa.

Papildus joslu maiņas informācijai, ko nodrošina Travel Assist, paplašinātās realitātes “head-up” displejs attēlo arī jaunus simbolus (piemēram, apļveida krustojumus), attālumu līdz galamērķim un akumulatora uzlādes līmeni (statusu, SOC). 

 

Savienojamība: digitāls savienojums ar jūsu ID.

Savienojums ar jūsu ID. We Connect digitālie pakalpojumi nodrošina savienojamības funkcijas jūsu ID. automašīnai — iebūvētā SIM karte ļauj izveidot savienojumu ar internetu pēc pieprasījuma. We Connect Plus nodrošina reāllaika satiksmes informāciju, kā arī informāciju par uzlādes stacijām, to pieejamību un darba laiku. Ar In-Car Shop starpniecību varat arī lejupielādēt, instalēt un atjaunināt citus digitālos produktus jūsu ID. automašīnai.

Turklāt viedtālruņa lietotne We Connect ID. sniedz svarīgu informāciju par jūsu ID. pat, kad dodaties ceļā: piemēram, varat pārbaudīt atlikušo nobraucamo attālumu, kā arī noskaidrot, vai visas durvis un logi ir ciet. Varat ērti un attālināti sākt un apturēt uzlādi vai pielāgot gaisa kondicionēšanas sistēmu savām vēlmēm.

Uz pareizā ceļa. Un vienmēr atjaunināts. 

Jaunā ID.3 programmatūra sasniedz jaunas virsotnes. Rūpnīcā ir instalēta jaunākā programmatūras versija. Tas nozīmē, ka varat izmantot vairāk funkciju un uzticamu lietotņu. Turklāt bezvadu atjauninājumi nodrošina to, ka jūsu ID. vienmēr ir atjaunināts. Tagad jūsu ID. spēj lejupielādēt jaunas programmatūras versijas ar mobilā datu savienojuma starpniecību, tiklīdz apstiprināt atjauninājumu informācijas un izklaides sistēmā. Tas ļauj regulāri uzlabot darbību, veiktspēju un ērtības, kā arī pat “iemācīt” automašīnai jaunas funkcijas.

Informācija un izklaide jebkurai situācijai. 

Vai vēlaties savas viedtālruņa lietotnes ērti izmantot savā automobilī? App-Connect to ļauj paveikt bez pūlēm. Varat izmantot noteiktas lietotnes un saturu tieši Volkswagen automašīnā. Izmantojot Apple CarPlay vai Google Android Auto, dati bez vadu starpniecības tiek nosūtīti uz informācijas un izklaides sistēmas displeju, kur tiem var viegli piekļūt, nenovēršot skatienu. Tādējādi jūs neticami viegli varat piekļūt, piemēram, mūzikai, ziņām, kartēm vai audio grāmatām.  

ID.3 Dizains

Buferi visā platumā, jaunas un aizraujošas krāsas (piemēram, “Dark Olivine Green Metallic”) un izsmalcināti priekšpuses dizaina elementi piešķir jaunajam ID.3 mūsdienīgu izskatu, nezaudējot ID. modeļu klāstam raksturīgās atpazīstamās iezīmes. Izteiktais dzinēja pārsega profils apliecina, ka arī labu dizainu var uzlabot vēl vairāk — kā piemērus var minēt jaunos aizmugurējos lukturus vai papildaprīkojumā pieejamos dinamiskos virzienrādītājus. Iespaidīgo dizainu vēl vairāk izceļ novatoriskie IQ.LIGHT LED Matrix priekšējie lukturi.  

Mazāk vienmuļības. Vairāk ID. Dizaina pakete

ID.3 jau tā pārsteidz ar futūristisku dizainu. Dizaina pakete ir vēl viens solis uz priekšu: LED Matrix priekšējie lukturi izgaismo ceļu, neapžilbinot citus satiksmes dalībniekus. LED aizmugurējie lukturi ar dinamiskajiem virzienrādītājiem stilīgi izgaismojas pagriezienos, un tonētie aizmugurējie logi pasargā salonu no apkārtējo skatieniem.

Dizaina pakete ietver tālāk norādītos elementus.

- LED Matrix priekšējie lukturi ar automātisku apgaismojuma kontroli, apgaismojumu sliktas redzamības apstākļos un sveiciena funkciju
- LED aizmugurējie lukturi ar dinamiskiem virzienrādītājiem
- Izgaismota josla starp priekšējiem lukturiem
- Tonēti aizmugurējie sānu logi un aizmugurējais logs

Dizaina pakete “Plus”

Jaunā dizaina pakete “Plus” nodrošina lielāka plašuma sajūtu jūsu ID.3 automašīnā. Papildus dizaina paketes saturam šajā paketē ir iekļauts arī liels stikla panelis, kas sniedzas gandrīz visā jumta platumā. Turklāt tonētais stikls novērš automašīnas salona pārkaršanu. Loga aizklājs aizsargā salonu pret spēcīgiem saules stariem, turklāt to var ērti darbināt ar balss vadību. Piemēram, ierunājot frāzi “Hello ID., show me the stars”, loga aizklājs atveras.

Atklājiet pārsteidzošo ietilpību 

Jaunais ID.3 ir kompakts un ietilpīgs: elektromobiļiem raksturīgā garā garenbāze uzlabo stabilitāti, vienlaikus ļaujot izstrādāt atjautīgi aprīkotu un pārsteidzoši pielāgojamu salonu. ID.3 var ērti sasēsties līdz 5 cilvēkiem.

Papildus ietilpībai jaunā virsmu apdare (piemēram, priekšējā paneļa un durvju apdare) rada patīkamu atmosfēru jaunā ID.3 salonā. Tas viss ļauj jums izbaudīt katru brauciena mirkli.

Ilgtspējīgi un nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas

Jaunā ID.3 salona standartaprīkojumā nav dzīvnieku izcelsmes izejvielu, turklāt ir izmantots liels daudzums pārstrādātu materiālu. Piemēram, griestu apšuvums un grīdas paklājiņi ir veidoti no poliētersulfona (PES) — no pārstrādātām PET pudelēm iegūtas plastmasas. Sēdekļu pārvalki un durvju apdares elementi ir galvenokārt veidoti no pārstrādātiem materiāliem. Līdzīgi kā tā priekštecis, arī jaunais ID.3 ir oglekļa neitrāls.


Interesē? Piesakieties testa braucienam un izbaudiet visu pats! Mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz saņemsim demo automašīnas!

Pieteikties