Auto tirdzniecība / Jaunie auto / Jaunais ID.7

Jaunais ID.7

Pieejams iepriekšējai pārdošanai šī gada rudenī

Iepazīties

Nākotne ir attālumā 

Volkswagen uzstāda jaunu latiņu elektromobilitātes jomā ar jauno, pilnībā elektrisko modeli ID.7. Šajā pilnībā elektriskajā sedanā ir apvienots liels nobraucamais attālums, ātra uzlāde, liela ietilpība un augstākajiem Volkswagen standartiem atbilstoša intuitīva vadība.

 

Esi ieinteresēts? Atstāj savu kontaktinformāciju, mēs ar Tevi sazināsimies

Sazinies ar mums

Savienojamība jūsu ID.7

We Connect digitālie pakalpojumi nodrošina savienojamības iespējas jūsu ID.7. Pakalpojums ir pieejams tiešsaistē pēc pieprasījuma ar pastāvīgi uzstādītās SIM kartes starpniecību. We Connect Plus sniedz gandrīz reāllaika informāciju par satiksmes apstākļiem, uzlādes staciju pieejamību un darba laiku. Ar In-Car Shop starpniecību varat lejupielādēt, instalēt un atjaunināt citus digitālos produktus jūsu ID. automobilim.

Turklāt viedtālruņa lietotne We Connect ID. nodrošina ātri pieejamu svarīgu informāciju par jūsu ID. neatkarīgi no tā, kur atrodaties. Piemēram, varat skatīt atlikušo nobraucamo attālumu vai uzzināt, vai visas durvis un logi ir aizvērti. Varat ērti un attālināti sākt un apturēt uzlādi vai pielāgot gaisa kondicionēšanu savām vēlmēm.

Uz pareizā ceļa. Un vienmēr atjaunināts.

Ir zināms, ka programmatūras atjauninājumi ir raksturīgi datoriem un viedtālruņiem. Tagad ar bezvadu atjauninājumu starpniecību varat nodrošināt aktuālāko programmatūru arī savai ID. automašīnai.

Jaunas programmatūras versijas var lejupielādēt ar mobilā datu savienojuma starpniecību, tiklīdz apstiprināt atjauninājumu informācijas un izklaides sistēmā. Tas ļauj regulāri uzlabot darbību, veiktspēju un ērtības, kā arī pat pievienot jaunas funkcijas.

Informācija un izklaide jebkurai situācijai

Vai vēlaties viedtālruņa lietotnes ērti izmantot arī savā automobilī? Ar App-Connect tas ir pavisam viegli. Tas ļauj izmantot noteiktas lietotnes un saturu Volkswagen automobilī. Izmantojot Apple CarPlay vai Google Android Auto, dati ar bezvadu savienojuma starpniecību tiek nosūtīti uz informācijas un izklaides sistēmas displeju, kur tiem var ērti un viegli piekļūt, nenovēršot skatienu. Tādējādi jūs neticami viegli varat piekļūt, piemēram, mūzikai, ziņām, kartēm vai audio grāmatām.

 

Viedums pāri apvārsnim

Jaunā VW ID.7 standartaprīkojumā iekļautais elektriski regulējamais panorāmas jumts “Smart Glass” ļauj lūkoties debesīs. Lielais stiklojums ir ne tikai vizuāli pievilcīgs — to var arī viegli kontrolēt, novelkot ar roku pār funkcionālo virsmu griestu apšuvumā vai izmantojot balss vadību, kā arī noregulēt kā caurspīdīgu vai necaurspīdīgu. Caurspīdīguma regulēšanu nodrošina elektrohromisks spriegums. 

Funkcionalitāte nevainojamā veidolā 

ID.7 eleganto dizainu raksturo aerodinamiska priekšpuse un fāstbekiem raksturīgais slīpais jumts. Priekšā esošās gaisa ieplūdes atveres mērķtiecīgi novirza gaisa plūsmu gar automobiļa sāniem uz aizmuguri. Šādi veidoti gaisa “aizkari” kontrolē gaisa plūsmu automobiļa sānos. ID.7 slīpais jumts palīdz nodrošināt izcilo pretestības koeficientu (cW vērtību), kas ir tikai 0,237 — šādi tiek panākts mazāks enerģijas patēriņš un lielāks nobraucamais attālums.

Ātra uzlāde. Tālāki braucieni.

Atkarībā no akumulatora kapacitātes ar jauno ID.7 elektriski nobraucamais attālums var būt līdz pat 700 km, tādējādi ļaujot bez apstāšanās veikt gandrīz jebkuru braucienu. Akumulatoru no 10 līdz 80 procentiem var uzlādēt mazāk nekā 30 minūtēs. Ar šo savā klasē efektīvāko automobili varat ātri turpināt ceļu un braukt tālāk — to nodrošina atjautīgā akumulatora pārvaldības sistēma un aerodinamiskais dizains. Jaunā ID.7 patēriņš ir tikai 13 kWh / 100 km.

 

Apgaismojums gandrīz jebkuram garastāvoklim

Piešķiriet savam ID spilgtāku personību. Standartaprīkojumā ir pieejams maigs salona apgaismojums desmit krāsās (papildaprīkojumā pieejamas 30 krāsas). Efektīvi izgaismotie priekšējā paneļa, durvju un mobilā tālruņa turētāja dekoratīvie apdares elementi rada īpašu noskaņu. Varat izvēlēties vēsāku vai siltāku apgaismojuma toni.

Ērtie sēdekļi nodrošina patīkamāku ceļu līdz galamērķim

Jūsu izvēle — jūsu komforts: jaunie sēdekļi ergoPremium, kas pieejami jaunā ID.7 papildaprīkojumā, sniedz pārsteidzošu mieru un komfortu. Masāžas programmas, kas ietver sānu masāžu un pirmoreiz arī iegurņa stimulāciju, veicina asinsriti un mazina saspringumu, tādējādi uzlabojot pašsajūtu, it īpaši garos pārbraucienos. Masāžas funkciju nodrošina programmas kontrolēta gaisa pūšļu, kas iestrādāti atzveltnes un sēdekļa polsterējumā, piepūšana un iztukšošana.

Vairāk vietas

ID.7 ar nobraucamo attālumu līdz 700 km sniedz jums daudz jaunu iespēju. Turklāt bagāžas nodalījumā ar 500 litru ietilpību varat pārvadāt gan papildu bagāžu ceļojumos, gan paņemt līdzi visu nepieciešamo un vēl vairāk ikdienas braucienos.

 

Jūties droši uz ceļa!

Tā spēj saskatīt notiekošo aiz apvāršņa

Standarta brīdinājuma funkcija sniedz vadītājam noderīgu informāciju, piemēram, brīdinājumus par ceļu remontdarbiem vai ārkārtas dienestu transportlīdzekļiem. Tehnoloģija Car2X saziņai izmanto Wi-Fi (PWLAN) tīklu. 

Redzamība aklajā zonā.

Papildaprīkojumā pieejamā joslu maiņas palīgsistēma Side Assist var brīdināt par situācijām, kad ir bīstami mainīt joslu. LED indikators ārējā atpakaļskata spogulī brīdina par transportlīdzekļiem, kas atrodas aklajā zonā vai strauji tuvojas no aizmugures.

Kad norādāt joslas maiņu, sistēma atkarībā no pozīcijas un ātruma aprēķina, vai kādā no situācijām pastāv apdraudējums, un brīdina jūs, indikatoram aktīvi mirgojot. 

Lane Assist

Mijiedarbībā ar joslas saglabāšanas palīgsistēmu Lane Assist tā spēj veikt arī koriģējošas stūrēšanas darbības.

Brīdinājuma par satiksmi aizmugurē sistēma brīdina par transportlīdzekļiem, kas šķērso jūsu ceļu, kad atpakaļgaitā izbraucat no stāvvietas. Ja nereaģējat, sistēma var iejaukties un apturēt automašīnu, lai mazinātu vai novērstu sadursmi.

 

Esi ieinteresēts? Atstāj savu kontaktinformāciju, mēs ar Tevi sazināsimies

Sazinies ar mums