Auto tirdzniecība / Jaunie auto / Passat

Jaunais Passat

Iepazīsti tuvāk

Ērts risinājums. Visam. Jaunais Passat.

Tu vienmēr esi kustībā, bieži dodies biznesa braucienos un ikdienā organizē ģimenes dzīvi? Tad Tev ir vajadzīgs uzticams automobilis. Taču jaunais Passat sniedz daudz vairāk. Šī automobiļa darbs ir atvieglot Tavus pienākumus. Tā intuitīvās tehnoloģijas katru braucienu padara par ērtu pieredzi. Visaugstākajā līmenī.

Iepazīsti jauno Passat klātienē

Piesakies testa braucienam

Jaunajam Passat ir daudz akcentu. Ieskatieties šajos trīs.

  • Vadītāja asistents Travel Assist

Saglabā braukšanas joslu. Un pārējos drošā attālumā.

  • IQ.LIGHT priekšējie lukturi LED Matrix 

Dinamisks izskats. Neapžilbinot citus.

  • Adaptīvā kruīza kontrole ACC

Saglabā distanci. Un atļauto ātrumu.

IQ.DRIVE

Saglabā braukšanas joslu. Un pārējos drošā attālumā.

Ar standartaprīkojumā iekļauto vadītāja asistentu Travel Assist Tu savā automobilī esi ieguvis noderīgu braukšanas palīgu. Nospiežot pogu, tas nodrošina augstākā līmeņa braukšanas komfortu, jo palīdz Tev monotonu un nogurdinošu braucienu laikā: 

  • Vadītāja asistents Travel Assist palīdz Tev saglabāt joslu un uzņemto ātrumu, ieturot drošu distanci aiz priekšā braucošā automobiļa, galvenokārt uz lielceļiem un labas kvalitātes lauku ceļiem.
  • Apvienojumā ar DSG dubultā sajūga automātisko transmisiju, tas ļauj relaksēties, braucot intensīvas satiksmes apstākļos un sastrēgumos.

 

Adaptīvā kruīza kontrole ACC

Saglabā distanci. Un atļauto ātrumu.

Ceļa posmos, kur oficiāli noteikti ātruma ierobežojumi, kā arī pirms līkumiem un apļos, standartaprīkojumā pieejamā adaptīvā kruīza kontrole ACC ar prognozējošo kruīza kontroli spēj tos atpazīt un attiecīgi reaģēt uz novirzēm. Braucot ar ātrumu līdz 210 km/h, sistēma var palīdzēt Tev saglabāt pietiekamu distanci starp Tavu automobili un priekšā braucošo. 

 

Sadursmes novēršanas asistents Front Assist

Šoka moments? Tikai ne Tavā jaunajā Passat.

Ja rodas sadursmes risks, sadursmes novēršanas asistents Front Assist ar gājēju uzraudzības asistentu Pedestrian Monitoring var palīdzēt samazināt negadījuma smagumu vai – ideālā gadījumā – vispār izvairīties no negadījuma notikšanas. Asistents var joslā pamanīt gājējus un automobiļus, un savlaicīgi brīdināt par tiem autovadītāju. Ja autovadītājs nereaģē, asistents var aktivizēt avārijas bremzēšanu.

Palīdz, novietojot autostāvvietā. 

Iebrauc brīvajā vietā, izmantojot jaunā Passat parkošanās sistēmu Park Distance Control.

Manuāla automobiļa novietošana stāvvietā ir pagātne. Izmantojot parkošanās sistēmu Park Distance Control ar automātisko bremzēšanu manervējot standartaprīkojumā un papildaprīkojumā pieejamo stūrēšanas asistentu Park Assist, Tu vari aiztaupīt daudz pūļu novietojot un manervējot automobili, vienlaikus saglabājot kontroli pār to.

Apskati Volkswagen Passat cenu lapu šeit

Lejupielādē cenas

Dizains

Dinamisks izskats. Neapžilbinot citus. 

Papildaprīkojumā pieejamie IQ.LIGHT priekšējie LED Matrix lukturi spīd, neapžilbinot citus, pateicoties tālo gaismu asistentam ar dinamisko gaismu regulāciju Dynamic Light Assist. Atkarībā no situācijas uz ceļa, atsevišķi LED segmenti tiek selektīvi ieslēgti vai izslēgti, lai nodrošinātu atbilstošu gaismas izkliedi.

Vienalga, vai brauc pa pilsētu dienā, pa lauku ceļiem vakarā vai pa lielceļu sliktos laikapstākļos, Tavi IQ.LIGHT priekšējie LED Matrix lukturi pielāgosies apstākļiem. Tie parūpēsies par relaksētu braucienu gan Tev, gan arī pretim un priekšā braucošajiem. 

Salona apgaismojums Ambient

No moderna līdz mājīgam. Apgaismojums rada noskaņojumu. Tu pats izvēlies kādu. 

Baudiet katru braucienu citādā gaismā -  iestatiet salonā savu apgaismojuma noskaņojumu, izmantojot papildaprīkojumā pieejamo Ambient apgaismojumu. Jums ir katram noskaņojumam atbilstoša atmosfēra – trīs versijās ar līdz pat 10 vai 30 krāsām. No aptumšota līdz mirdzošam spilgtumam. Jūs viegli varat kontrolēt apgaismojumu salona apdarē radio vai navigācijas sistēmas ekrānā. Salona apgaismojuma PLUS sistēma arī nodrošina papildu gaismas joslu pie instrumentu paneļa.

Ja Tev radušies jautājumi, ar prieku uz tiem atbildēsim

Sazinies ar mums

Ziemas riepu komplekts Passat

Apskati piedāvājumus