Auto tirdzniecība / Jaunie auto / Taigo

Jaunais Taigo

Iepazīsti tuvāk

Akcijas cena no

Ikmēneša maksājums**

Bagāžas nodalījuma ietilpība

Dzinēja jauda

Degvielas patēriņš

19 200

no 188 EUR

438 l

70 - 110 kW (95 - 150 ZS)

5,4 - 6,1 l/100km

 

Ar raksturu. Katru dienu.

Jaunais Taigo. Sava ceļa gājējiem. Tiem, kuri rāda virzienu citiem, nevis seko pūlim. Tiem, kas ir ne tikai apveltīti ar stila izjūtu, bet arī spēcīgi raksturā. Un tiem, kas spēj saskatīt neparasto katrā dienā.

Ietaupiet no 3100 €. Mūsu noliktavā plašs automobiļu klāsts, kas pieejami tūlīt.

Taigo noliktavas izpārdošana ir sākusies!

Uz noliktavas piedāvājumu

Vēlies iepazīt tuvāk?

Piesakies testa braucienam

Jaunajam Taigo ir daudzas lieliskas īpašības. Lūk, īsumā trīs no tām:

  • Digitālais mērinstrumentu panelis

Svarīgākā informācija individuāli konfigurējamā displejā.

  • R-Line

R-Line aprīkojums atklāj pasaulei jūsu Taigo sportisko raksturu. 

  • Bezvadu App-Connect lietotne

Ja ceļā ik pa laikam izmantojat mobilo telefonu, dariet to bez lieka uztraukuma. Vads vairs nav nepieciešams. 

Dizains

R-Line - sportiskums, kas piesaista skatienus

Jaunais Taigo R-Line modelis sporta entuziastiem piedāvā augstas kvalitātes aprīkojumu ar pārsteidzošu dizainu, komforta aprīkojumu un tehnoloģijām gan automobiļa ārienē, gan interjerā.

R-Line galvenie aprīkojuma akcenti:

  • R-Line ārējais dizains
  • R-Line interjers
  • IQ. LIGHT – LED matricas priekšējie lukturi
  • Salona apgaismojums Ambient
  • Ready 2 Discover radio sistēma 
  • Melni jumta reliņi (nav savienojami ar papildus aprīkojumā pieejamo panorāms jumta lūku)
  • 17 collu Valencia vieglmetāla diski*

*Mūsu automobiļi standartā ir aprīkoti ar vasaras riepām. 

Black Style dizaina pakete

Nosaka akcentus

Black Style dizaina pakete, kas īpaši izstrādāta R-Line modelim, ir ideāli piemērota mūsu sportiskajiem klientiem. Tavs Taigo izskatīsies melns kā nakts ar 18 collu Misano* vieglmetāla diskiem un melniem sāsnskata spoguļu ietvariem, trapecveida apdari un radiatora režģa akcentiem. Tonētais aizmugurējais un sāni logi padara automobiļa izskatu pilnīgu. 

*Mūsu automobiļi standartā ir aprīkoti ar vasaras riepām. 

Jumta pakete

Jaunais Taigo apvieno kompaktus izmērus un iespaidīgu dizainu zem viena jumta. Bet kā tieši tas izskatīsies,  ir atkarīgs no Tevis. Piemēram, kā būtu ar melnu jumtu un pieskaņotu melnu  sānskata spoguļu ietvaru krāsu? Jumta pakete ir pieejama Style komplektācijas papildaprīkojumā, tajā iekļauti arī tonēti aizmugurējie logi.

Priekšpuse

Taigo jau no paša pirmā acu uzmetiena izskatās sportisks un moderns. To izceļ stilīga LED gaismas līnija, kas turpinās visā priekšpusē līdz Volkswagen logotipam un savienojas ar IQ. LIGHT - LED matricas priekšējiem lukturiem*, veidojot iespaidīgas un oriģinālas apgaismojuma līnijas. Miglas lukturi ir integrēti iespaidīgā bampera sānu daļā.

*Papildaprīkojums Life un R-Line automobiļiem, standarta aprīkojums Style komplektācijā.

Aizmugure

Ieslīpā automobiļa aizmugure ar modernajiem, unikāla dizaina lukturiem vēl vairāk uzsver tā sportisko izskatu. Kupejas dizainu akcentē tieva, tumši sarkana LED gaismas līnija, kas stiepjas no savdabīgās jumta malas līdz pat dinamiskajam aizmugures panelim. Jaunajam Taigo patīk būt ārpus ikdienišķā, īpašam.

Salons

Digitālais mērinstrumentu panelis

Sekošana būtiskajai informācijai braukšanas laikā ir īpaši svarīga. Digitālais mērinstrumentu panelis parāda visus ierastos datus, piemēram, spidometru un nobraukumu, augstas izšķirtspējas 8 collu (20,32 cm) krāsu displejā, kas ietilpst standartaprīkojumā. Savukārt Digital Cockpit Pro versija ļauj piemērot 10,25 collu (26,04 cm) displeju atbilstoši Tavām individuālajām prasībām. Piemēram, ir iespējams izvēlēties vizuāli attēlot vadītāja asistentus vai arī navigācijas kartes un multivides displeja kombināciju — tas viss ar pievilcīgām grafikām un animācijām.

Aicinoši inovatīvs

Jaunā Taigo salons aicinoši gaida Tevi iekāpjam. Standarta aprīkojumā ietilpst augstas kvalitātes skārienjūtīgs vadības panelis, kas Style komplektācijas papildparīkojumā ir pieejams ar krāsainiem akcentiem. Jau sākot no Life komplektācijas Tu vari viegli uzlādēt savas ierīces pat no aizmugurējā sēdekļa, izmantojot USB ligzdu centrālajā roku balstā starp priekšējiem sēdekļiem. Tomēr arī multifunkcionālā ādas stūre, kas ir standarta aprīkojumā, sākot no Life komplektācijas, parāda, ka itin viss sēžot vadītāja vietā ir pakārtots dzīvesveidam, lai visu būtu ērti savienot.

Krāsas un apgaismojums

Dizaina pakete Visual Green

Ienes krāsas salonā

Varbūt vēlies mazliet vairāk krāsu? Ar mūsu Visual Green dizaina paketi Tu piešķirsi salonam atsvaidzinošu krāsu gammu. Kāpjot iekšā, Tevi priecēs salona apdare Ceramique krāsā un stilīga dekoratīvā apdare Visual Green stilā. Saskaņotā zaļas krāsas dekoratīvās sēdekļu šuves papildina šo oriģinālo krāsu salikumu.

Salona apgaismojums Ambient

Redzi savu vadības kabīni pareizajā gaismā

Baltais fona apgaismojums, pateicoties netiešā apgaismojuma dizainam, priekšējiem durvju rokturiem (standarta aprīkojumā Style un R-Line komplektācijās) durvju dekoratīvajai apdarei un vadības panelim rada patīkamu atmosfēru salonā. Kā arī ir patīkami uz to skatīties: LED lasīšanas gaismas priekšā un aizmugurē, pieejamas papildaprīkojumā sākot not Life komplektācijas, kā arī LED apgaismojums kāju zonai, lai atvieglotu iekāpšanu, ir standarta aprīkojumā Style un R-Line komplektācijām.

Ziemas riepu komplekts Taigo

Apskati piedāvājumus

Gaisa kondicionēšanas sistēma Air Care Climatronic

Ērti brauciena apstākļi ikvienam

Līdzbraucējiem ir pārāk karsti? Bet Tev ir pārāk auksti? Pateicoties divu zonu regulācijas sistēmai, temperatūru vadītāja un pasažiera pusē var uzstādīt neatkarīgi vienu no otra. Life un vēl augstākas klases aprīkojuma komplektācijās, kas pieejamas pēc izvēles, Air Care Climatronic gaisa kondicionēšanas sistēmu var regulēt, izmantojot skārienjūtīgas pogas un tas vēl nav viss: jo lēnāk automobilis brauc, jo klusāk darbojas ventilācija. Ieslēdzot vējstikla mazgātāju vai atpakaļgaitu, sistēma automātiski pārslēdzas gaisa iekšējās cirkulācijas režīmā, neļaujot ārējam gaisam iekļūt salonā. Citiem vārdiem sakot, tikai augstākā līmeņa komforts, braucot ar jauno Taigo.

Maināma bagāžas nodalījuma grīda

Bagāžas iecelšana tagad ir vienkārša

Neskatoties uz saviem kompaktajiem izmēriem, jaunais Taigo piedāvā iespaidīgi daudz vietas. Lai  sniegtu Tev iespēju to izmantot pilnībā, maināma bagāžas nodalījuma grīda nodrošina papildu vietu Tavu mantu uzglabāšanai. Tā kā bagāžnieka mala un grīda atrodas vienā līmenī, bagāžu ir ļoti viegli iekraut un izkraut – vienkārši pacel to vajadzīgajā līmenī un iestum vai izvelc. Turklāt Tevi netraucēs zemo basu skaņas, kas nāk no papildaprīkojumā pieejamā zemfrekvences skaņas sistēmas*, jo tas ir uzstādīts turpat, kur rezerves ritenis, un tādējādi neaizņem vietu pašā bagāžas nodalījumā.

*Daļa no BeatsAudioTM audiosistēmas

Kā Tu izskatītos kopā ar savu jauno Taigo?

Komforts

App -Connect bezvadu lietotne

Iegūsti vairāk no sava viedtālruņa

Lai ērti izmantotu lietotnes un saturu, Tev nepieciešama vien papildu lietotne App-Connect. Mūzika, ziņas, kartes vai audio grāmatas tiek nosūtītas uz informācijas un izklaides sistēmas displeju, un tāpēc tās nonāk Tavā redzeslokā. Viedtālruņu savienošanai ir iespējamas trīs programmas: Apple CarPlayTM, Android AutoTM no Google un MirrorLink®. Īpaši apsveicami: Apple CarPlayTM un Android AutoTM ar bezvadu savienojumu izmantošana papildu Discover Media un Discover Pro navigācijas sistēmām, kā arī radio Ready 2 Discover lietošana. App-Connect iespējams iegādāties un aktivizēt arī vēlāk, izmantojot savas automašīnas veikalu In-Car Shop.

 

Bezvadu uzlāde

Nav lādētāja vada? Nekādu problēmu!

Vai Tev vienmēr ir līdzi uzlādēšanas vads gadījumam, ja viedtālrunis izlādējas, kad esi ārpus mājas? Ar jauno Taigo par to vairs nav jādomā. Vienkārši ievieto viedtālruni priekšējā paneļa glabāšanas nodalījumā, kur tas tiks uzlādēts induktīvi. Vienkārši pārliecinies, vai Tavs viedtālrunis atbalsta Qi standartu un vai esi izvēlējies atbilstošo papildaprīkojumu, kas pieejams no Life komplektācijas.

Saliekama un bīdāma panorāmas lūka

Debešķīgi skati

Milzīgs stikla panelis, kas stiepjas visā jumta platumā un sākot no Life komplektācijas papildaprīkojumā pieejama ar elektriski paceļamu un bīdāmu funkciju, piesaista uzmanību pati par sevi. Pat vēl aizjaujošāk -  tas ir neierobežots skats uz debesīm. Neierobežota saules gaisma un svaigs gaiss. Jūs paši izlemjat, cik daudz vēlaties: jumtu var pacelt uz augšu vai atvērt pilnībā. Un, ja tomēr kļūst pārāk gaišs, talkā nāk tonētais stikls un augstas kvalitātes žalūzija*.

*Ja izvēlēta saliekama un bīdāmā jumta lūka, tad jumta reliņi nav pieejami.

Apskati Volkswagen Taigo cenu lapu šeit

Lejupielādē cenas

Keyless Access sistēma

Taigo atveries!

Aiztaupi sev pūles, meklējot automobiļa atslēgu bikšu kabatā, rokassomiņā vai jakas kabatā: ja atslēga ir Tev līdzi un Tu neesi vairāk kā 1,5 metru attālumā no sava Taigo, tad durvis un bagāžas nodalījums pēc izvēles var tikt atslēgti gluži vai uz burvju mājiena.* Arī dzinēja iedarbināšanai atslēga nav nepieciešama. Tev vienkārši jānospiež poga. Ja Keyless Access* sistēma nedarbojas, tad visticamāk atslēga nav pie Tevis. Varbūt tā palika virtuves galda?

*Keyless Access funkcija atbalsta jūs sistēmas robežās.
*Pieejama pēc izvēles, sākot no Life aprīkojuma komplektācijas. 

Piekabes āķis

Risinājums apjomīgai bagāžai

Vai Tavam vaļaspriekam nepieciešams apjomīgs aprīkojums? Jaunajam Taigo ar to nav nekādu grūtību. Papildaprīkojumā ir pieejams piekabes āķis, kas paredzēts slodzei līdz 650 kg piekabei bez bremzēm un līdz 1200 kg ar tām.* Ja piekabes āķis Tev šobrīd nav nepieciešams, vari to viegli noņemt un ievietot pievienotajā somā.

*pie 8% slīpuma

Palika neatbildēti jautājumi?

Sazinies ar mums