Jaunumi / Iepazīsties - jaunais Taigo!

Iepazīsties - jaunais Taigo!

Iepazīsti tuvāk

Jaunais kompaktais krosovers Taigo ir pirmā šāda tipa un dizaina Volkswagen SUV kupeja, kas pašlaik ir pieejama tikai Eiropas tirgū. Taigo komplektācijā iekļautās jaunākās paaudzes braukšanas atbalsta sistēmas garantē komfortu un augstu drošības līmeni visiem pasažieriem.

Jaunā Taigo fokusā ir dizains, individualitāte un emocijas. Tā standarta komplektācijā ir iekļauti LED priekšējie lukturi, pilnīgi digitāls vadītāja informācijas displejs un jaunākās paaudzes informācijas un izklaides sistēmas (MIB3). Apvidus automobiļa kupeja, kuras izmērs ir nedaudz zem 4,26 metriem, savā klasē jau diktē augstus tehnoloģiju standartus. Tik izteiksmīga virsbūves forma ir tiešām unikāla Volkswagen zīmola modeļu portfelī.

Vēlies iepazīt tuvāk?

Piesakies testa braucienam

Vēl šis modelis noteikti izceļas ar augstu sēdpozīciju un labu pārredzamību manevrēšanai pilsētā. Tas ir veidots uz Volkswagen "MQB" virsbūves tipa bāzes (tāpat kā T-Cross un Polo). Izveicīgs, ietilpīgs un vienkārši lielisks! 

Taigo interjera akcenti ir izsmalcinātā dizaina multifunkciju stūre un pilnīgi digitālais vadītāja informācijas displejs. Informācijas un izklaides sistēmu pamatā ir trešā MIB3 paaudze, tai skaitā tiešsaistes vadības risinājums eSIM un “App Connect Wireless” (atkarībā no konfigurācijas). Savukārt, izmantojot “Volkswagen ID” mākoņpakalpojumus, ir iespējams to vēl papildināt ar tādu funkcionalitāti kā straumēšana, balss kontroles iespējas un personalizēšana, kā arī vienmēr lietot tikai jaunākās MIB3 izklaides iespējas.

Aplūko Taigo modeļu aprīkojumu cenas

Lejupielādē cenas

Vadītāju komfortam un drošībai jaunā SUV kupeja ir salīdzināma ar augstākas klases Volkswagen modeļiem. Katra Taigo standartaprīkojumā ir satiksmes uzraudzības sistēma “Front Assist” ar brīdinājuma, ātruma samazināšanas un bremzēšanas funkcijām un braukšanas joslu uzturēšanas asistents “Lane Assist”.  Pie papildaprīkojuma ir pieejams arī “IQ.DRIVE Travel Assist” , ar kuru ir iespējams pusautomātiski braukt līdz sistēmas noteiktajam maksimālajam ātrumam 210 km/h.

Ja Tev radušies jautājumi, ar prieku uz tiem atbildēsim

Sazinies ar mums