Jaunumi / Jaunais ID.5

Pilnībā elektriskais ID.5

Tavs jaunais ID

Nākamais ID. ģimenes loceklis

Ar savu jaudīgo elektrisko piedziņu un plūstošo siluetu, jaunais ID.5 veiksmīgi sasniedz modernu SUV un apvidus kupejas automobiļa simbiozi. Aprīkots ar tiešsaistes atjaunināšanas iespēju un gatavs no jauna definēt elektrisko mobilitāti.

Vēlies iepazīt tuvāk?

Piesakies testa braucienam

Ilgtspējība un elegance,
kas lieliski papildina viens otru

ID.5 ir jau trešais ID. ģimenes loceklis un vēl viens nozīmīgs solis ceļā uz to, lai kļūtu par iekārojamāko zīmolu ilgtspējības mobilitātē. Tāpat kā ID.3 un ID.4, arī ID.5, nonākot pie sava īpašnieka, būs CO2 neitrāls. Lai jau pašā sākumā Tu varētu doties ceļā ar neitrālu CO2 rādītāju, mēs  samazinām un izvairāmies no CO2 radīšanas jau ražošanas procesā. Piemēram, zaļās elektroenerģijas izmantošanu gan bateriju elementu ražošanā, gan visā ražošanas procesā. CO2 izmeši, no kuriem nav iespējams izvairīties, sākot no ražošanas līdz piegādei īpašniekam, tiek noteikti izmantojot īpašu metodi un tiek kompensēti ar sertificētiem klimata aizsardzības projektiem. Mūsu uzņēmuma vēstures vislielākais izaicinājums ir vēl tikai priekšā. Varbūt tas ir vislielākais izaicinājums visā mobilitātes vēsturē, jo mēs uzņemamies atbildību par savu ieguldījumu vispasaules CO₂ emisiju radīšanā. Mūsu mērķis ir panākt, lai šis ieguldījums samazinās līdz nullei. Un ceļš uz mērķi sākas šeit.

Pieejams sākot no

53 602 €

Apskati piedāvājumu

Dizains

IQ.LIGHT

Jaunais ID.5 ar kādu patiesu papildaprīkojuma akcentu izceļas jau no pirmā acu uzmetiena:  inovatīvo funkciju IQ.LIGHT. Šīs sistēmas matricas tehnoloģija ļauj nepārtraukti braukt ar ieslēgtiem tālo gaismu lukturiem, neapžilbinot citus satiksmes dalībniekus⁠*. Eleganta gaismas josla stiepjas starp pievilcīgas formas LED matricas priekšējiem lukturiem un Volkswagen emblēmu. Un tam, kas atstāj iespaidu priekšā, ir dabiski jābūt arī aizmugurē: paketē ir iekļauti papildaprīkojumā pieejami 3D LED pakaļējo lukturu bloki ar animētu bremžu gaismu un integrētu dinamisku pagrieziena signālu, kas plānoto virzienu norāda ar dinamiski plūstošu gaismas kustību.

*Sistēmas iespēju robežās.

Paceļama panorāmas lūka

Papildaprīkojumā pieejamā paceļamā panorāmas lūka pati par sevi ir uzmanību piesaistošs elements ar plašu stikloto laukumu, kas stiepjas praktiski visā jumta platumā. Kas ir vēl pievilcīgāk: neaizsegts skats uz debesīm. Turklāt tonētais stikls nodrošina patīkamu gaisa temperatūru salonā. Žalūzija aizsargā pret spēcīgiem saules stariem, un to var ērti darbināt ar balss vadību, piemēram, pasaki “Sveiks, ID., parādi zvaigznes”, un žalūzija atveras.

Piekabes āķis

Nepieciešams pārvietot papildu aprīkojumu? Nospiežot pogu, tiek elektriski izbīdīts papildaprīkojumā pieejamais piekabes āķis, lai Tev būtu vairāk vietas lietām, kas palīdz ikdienā. Izstrādāts slodzēm līdz 750 kg (bez bremzēm) vai līdz 1200 kg* (ar bremzēm), lai Tu ar savu ID.5 varētu pārvietot daudzas dažādas lietas, piemēram, zirgu pārvadāšanas piekabi vai kajaku. Braucienos, kad piekabes āķis nav vajadzīgs, Tu to vari ar dažām vienkāršām darbībām nolocīt zem bampera un paslēpt skatam.

*Ar 8% slīpumu.

Iegādājies ID.5 un piesakies uz valsts atbalstu 4500 Eur apmērā

uzzini vairāk

Salons

Salona apgaismojums

Piešķir savam ID.5 vairāk personalitātes. Izvēlies no desmit standarta krāsām (30 krāsas ir pieejamas papildaprīkojumā) un viegli izgaismo automobiļa salonu, tostarp instrumentu paneli, mobilā tālruņa paliktni un durvis. Vai izvēlies vēsāku vai siltu apgaismojumu – tas pilnībā paliek Tavā ziņā.

AR iznirstošais displejs

Jaunajā ID.5 Tu vari pārskatīt visu, kas ir svarīgs. Papildaprīkojumā pieejamais paplašinātās realitātes displejs projicē būtisku informāciju redzeslaukā tieši uz vējstikla. Pateicoties paplašinātās realitātes tehnoloģijai, navigācijas informāciju Tu redzi tieši tur, kur Tev ir jābrauc vai jānogriežas. Tas nozīmē, ka galamērķī Tu ierodies relaksētāks, nenovēršot acis no ceļa.

Balss asistents in ID. Light

Skaties uz ceļu un vadības aprīkojumu, piemēram, radio, papildaprīkojumā pieejamo navigācijas sistēmu vai tavu tālruni, vienkārši izmantojot intuitīvo balss vadību. Tikai pasaki -“Sveiks, ID.” – un sistēma Tevi sapratīs. Tiklīdz izmanto balss vadību, ID. Light reaģē uz Tavu balsi. Izmantojot ID. Light, tavs ID.5 nodrošina saziņu arī vizuāli un savienojumā ar navigācijas sistēmu palīdz Tev pārvietoties satiksmes plūsmā, radot vēl mazāku stresu. Automobilis Tevi pasveicina un pārveido tavu informācijas un izklaides sistēmas un asistentu sistēmu norādījumus par gaismas signāliem, kas vieglāk vada tevi pa satiksmes plūsmu. Un, kad izkāp no ID.5, ID. Light pamāj Tev atvadas – ar gaismas signāliem.

Atbilstoša dziesma katram mirklim

Vai Tu lieto Apple Music? Ja jā, tad jaunajā ID.5 vari izbaudīt savu iecienītāko mūziku tieši no daudzpusīgās un papildaprīkojumā pieejamās Discover Pro navigācijas sistēmas –  veikt jebkādas papildu darbības savā viedtālrunī vai planšetdatorā. Viss, ko nepieciešams izdarīt - lejupielādēt attiecīgu lietotni un pierakstīties ar saviem lietotāja datiem, lai tieši piekļūtu savam Apple Music kontam, izmantojot navigācijas sistēmas displeju un straumētu miljoniem dziesmu, ekskluzīvu saturu vai jaunākās aplādes. 

Vai esi gatavs kompromisiem?

Ar jauno ID.5 kompromisi nav nepieciešami. Tas ir tikpat spēcīgs kā apvidus auto un tikpat efektīvs kā ID., turklāt tā paātrinājums ir kā īstam sporta automobilim. Elektromotori jau no paša sākuma izmanto visu savu jaudu - strādā dinamiski un ar pilnu griezes momentu. Zemu novietotais smaguma centrs, pateicoties korpusa grīdā iebūvētajam augstsprieguma akumulatoram, nodrošina sabalansētu braukšanas dinamiku. ID.5 piedāvā maksimālu braukšanas prieku. ID.5 ar vienu uzlādi sasniedz līdz 540 km norbaucamo attālumu, savukārt ID.5 GTX - līdz 497 km. Ar šādu veiktspēju, ikdienas rutīna nebūs vienīgā, ko atstāsi aiz sevis.

 

Tehnoloģija

Asistents Travel Assist

Izmantojot papildaprīkojumā pieejamo asistentu Travel Assist, Tev automobilī ir ārkārtīgi noderīga vadīšanas palīgsistēma. Asistents Travel Assist var noturēt Tevi joslā, uzturēt distanci aiz priekšā braucošā transportlīdzekļa un arī nodrošināt, ka automobilis saglabā maksimālo Tevis iestatīto ātrumu

Cita starpā tas šim nolūkam izmanto adaptīvo joslu norāžu sistēmu. Šī sistēma aktīvi notur automobīli savas joslas vidū. Asistents Travel Assist ar milzīgu datu daudzumu pielāgojas tavam braukšanas stilam un var arī turēt transportlīdzekli nevis joslas centrā, bet kreisajā vai labajā pusē. 

Ja nepieciešams, asistents Travel Assist ar milzīgu datu daudzumu var arī aktīvi palīdzēt, uz maģistrāles mainot joslas.

Iepriekš norādīto funkciju priekšnoteikums ir tas, ka asistents Travel Assist arī spēj atpazīt abās pusēs esošos ceļa joslu marķējumus.

Ja ir pieejami masveida atrašanās vietas dati, citiem vārdiem, braukšanas dati no vairākiem tuvumā esošajiem transportlīdzekļiem, asistentam Travel Assist ar automobiļa noturēšanai joslā ir jāatpazīst tikai viens ceļa joslas apzīmējums, piemēram, uz lauku ceļiem bez centra joslas marķējumiem.

Asistentam Travel Assist ir arī prognozējošā kruīza kontrole un asistents braukšanai līkumos. Tādējādi automobiļa ātrumu var pielāgot ar likumu noteiktajiem ātruma ierobežojumiem un ceļa trajektorijai (līkumiem, apļveida krustojumiem utt.).

Bezvadu atjauninājumi

Atjauninājumi uzlabo tava ID.5 digitālo sistēmu funkcionalitāti. Pateicoties tiešsaistes atjaunināšanas funkcijai, sistēmas vienas nakts laikā var atjaunināt pilnībā automātiski, piemēram, tiklīdz apstiprināt atjauninājumu savā informācijas un izklaides sistēmā. Tas nozīmē, ka Tavs ID.5 vienmēr satur visjaunāko informāciju un ka Tev automobilī tiek nodrošinātas jaunas funkcijas.

Asistents Park Assist Plus ar atmiņas funkciju

Ja izvēlies Park Assist Plus ar atmiņas funkciju, Tu savam ID.5 vari iemācīt ļoti individuālus stāvvietā iebraukšanas manevrus. Piemēram, lai novietotos stāvēšanai daudzstāvu autostāvvietā vai garāžā. Lai to izdarītu, Tev vienu reizi jānovieto ID.5 pašam un jāsaglabā novietošanas procedūra. Pēc tam tavs ID.5 apgūto novietošanas manevru varēs atkārtot patstāvīgi. Viss, kas Tev būs jādara – jāuzrauga šis process.

Ar papildaprīkojumā pieejamo Park Assist Plus tavs ID.5 ne tikai garāmbraucot paziņo Tev, vai stāvvieta ir pietiekami liela, bet var tajā iebraukt arī tavā vietā.

Braucot ar ātrumu līdz 40 km/h, asistents Park Assist Plus nepārtraukti meklē piemērotas paralēlās stāvvietas. Braucot ar ātrumu līdz 20 km/h, tas meklē arī mašīnai piemērotu perpendikulāro stāvvietu. Novietošanu vari sākt, kad ir izvēlēta viena no atrastajām stāvvietām. Park Assist Plus  attiecīgos novietošanas manevrus var veikt tavā vietā. Viss, kas Tev jādara – jānovēro novietošanas procedūra un vajadzības gadījumā jāiejaucas. 

Bet Park Assist Plus spēj paveikt vēl vairāk. Tas spēj arī izbraukt no paralēlajām stāvvietām. Tas var arī palīdzēt, ja Tev neizdodas novietot auto, un veikt attiecīgās darbības tavā vietā.

Elektroniskā dzinēja skaņa

Elektromobiļa klusums ir pilnībā atkarīgs no attiecīgā automobiļa. Lai ceļu satiksmi padarītu drošāku, tavs ID.5 ir klusāks salonā un mazliet skaļāks ārpusē, braucot ar ātrumu līdz 30 km/h. Tas nodrošina, ka gājēji to var vieglāk pamanīt. Futūristiskā kompozīcija izceļ tā iedomu identitāti un vienlaikus kalpo kā mākslīgi radīts automobiļa troksnis, lai praktiski klusās elektriskās piedziņas sadzirdētu gājēji un velosipēdisti.

Piedziņas sistēma

Jaunais ID.5 pārliecinās, ka praktiski katrs brauciens šķiet aizraujošs. Jo tā elektromotors jaudu attīsta dinamiski tieši no sākuma un ar pilnu griezes momentu. Un nodrošina, ka Tu sper lielu soli uz priekšu oglekļa nospieduma samazināšanas virzienā.

Siltumsūknis un nobraukuma rezerves pārvaldnieks

Jaunajā un pilnībā elektriskajā ID.5 papildaprīkojumā pieejamais siltumsūknis nodrošina energoefektīvu salona apsildi. Šeit saglabātā enerģija pozitīvi ietekmē nobraukuma rezervi.

ID. saimes jaunais maršruta plānotājs nodrošina Tev atbalstu ikdienas braucienos, navigācijas maršrutā ieplānojot vēlamos uzlādes punktus un inteliģenti optimizējot gan maršrutu, gan nepieciešamos uzlādes laikus. Kā redzams, izmantojot inovatīvās tehnoloģijas, daudzas lietas iespējams paveikt vieglāk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Palika neatbildēti jautājumi?

Sazinies ar mums