Jaunumi / Jaunais Volkswagen Multivan

Jaunais Multivan
Esiet sveicināti jaunā pasaulē

Ieskaties

Jaunais Multivan – Īss ieskats

Jaunais Multivan – digitāls, funkcionāls un viscaur optimizēts. Ceļā uz jaunu ēru jaunais Multivan demonstrē virkni jaunu funkciju.

Jaunais Multivan ir modernas inovācijas apliecinājums. Ar uzlabotu drošību un inteliģentu savienojamību tas ir gatavs savienotai mobilitātei. Jaunā ikdienas praktiskuma un multifunkcionalitātes definīcija iezīmē nākamo komforta evolūcijas pakāpi. Turklāt ar elektrotīklam pieslēdzamu (plug-in) hibrīdu piedziņas daudzveidība ir plašāka nekā jebkad iepriekš. Tādējādi Multivan simbolizē jaunas ēras sākumu, piedāvājot pilnīgi jaunu automobiļa koncepciju, kas izstrādāta neskaitāmiem mobilitātes scenārijiem. Tas ir izstrādāts no jauna no pirmā līdz pēdējam milimetram – un vienlaikus tas atbilst leģendāro priekšgājēju DNS.

Vēlies iepazīties tuvāk?

Piesakies testa braucienam

Jaunais Multivan – Daudzpusīgs auto kļūst par pionieri

Jaunais Multivan apvieno mūsdienīgus premium segmenta vieglā automobiļa standartus ar tradicionālajām daudzpusīga transportlīdzekļa īpašībām un atstāj iespaidu ar labākām drošības funkcijām, ekspresīvu dinamiku un harizmātisku dizainu. 

Pāreja no priekšējiem sēdekļiem uz pasažieru nodalījumu ir padarīta vēl ērtāka, izmantojot elektromehānisko stāvbremzi. Turklāt mainīt iespējams ne vien jaunā multifunkcionālā galda pozīciju, bet arī formu. 

Elegants iespaids automobiļa salonā

Standarta multifunkciju ādas stūre ar 100 % Tiptronic sistēmu nodrošina, ka praktiski neko vairāk nevar vēlēties. Vēl jo vairāk, jaunais Multivan piedāvā jūsu gaumei atbilstošu interjeru.

Salona platība kļūst brīva

Multivan vienmēr ir sniedzis plašu elastību – arī jaunākais Multivan šajā ziņā neatšķiras un atstāj iespaidu ar līdz pēdējai detaļai pārdomātu salona koncepciju: pilnīgi līdzena grīda līdz pat pirmajai sēdekļu rindai, jaunā un inovatīvā sliežu sistēma un īpaši viegli atsevišķi izņemami sēdekļi ļauj ar minimālu piepūli veidot dažāda veida sēdvietu izvietojumus.

Salona dizains ir piesātināts ar augstas kvalitātes materiāliem, kas piešķir jaunajam Multivan izsmalcinātu premium līmeņa automobiļa sajūtu. Optimizētajam, brīvi plūstošajam instrumentu panelim ar digitālo displeju piemīt augstas klases izskats. Daudzkrāsainā salona apgaismojuma sistēma ļauj jums izvēlēties krāsas, kādās vēlaties redzēt spīdam sava auto salonu. Vai tas būtu balts apgaismojums, lai atrastu pazudušus priekšmetus, silti dzeltens tonis relaksējošam vakaram vai vairāku krāsu spēle – jūsu auto, jūsu apgaismojuma dizains.

Pieejams sākot no

45 126 €

Apskati piedāvājumu

Servisi un papildu iespējas

Visiem Multivan automobiļiem ir pieejama 5 gadu vai 100 000 km nobraukuma garantija, kā arī Volkswagen mobilitātes garantija, kas ir bezmaksas palīdzība Volkswagen vadītājiem un pasažieriem gadījumā, ja ar automobili nav iespējams pārvietoties un nepieciešama tā transportēšana uz pilnvarotu Volkswagen servisa centru un citi pakalpojumi. Piedāvājam arī daudzveidīgus automašīnu iegādes finansēšanas un apdrošināšanas risinājumus.

Ar prieku palīdzēsim atrast īsto Multivan tavām vajadzībām. Piesakies pie mūsu pārdošanas konsultantiem.

Palika neatbildēti jautājumi?

Sazinies ar mums