Akcijas / Dīlera akcijas / Kādu auto pirkt - jaunu vai lietotu

 

 

Kādu auto pirkt - jaunu vai lietotu

Uzzini vairāk

Jauna automobiļa iegāde ir nopietns un pārdomāts solis, kuru nevajadzētu sasteigt. Apsverot, vai pirkt jaunu vai tomēr lietotu auto, jāņem vērā ne tikai sākotnējā automobiļa cena, bet arī nākotnes pastāvīgās izmaksas. Tās var attiekties uz tādām lietām, kā apdrošināšana, remonts, uzturēšana, degvielas/ elektrības patēriņš, nodokļi, līzinga pirmā iemaksa, operatīvais vai finanšu līzings u.c. 

Jaunu un lietotu automobiļu atšķirības

Jaunie automobiļi ir aprīkoti ar jaunākajām drošības funkcijām un tāpēc būs uzticami. Ja pat nākas saskarties ar kādām tehniskām ķibelēm, tad to pamatā nosedz ražotāja garantija. Turklāt, pērkot jaunu auto, Tu vari izvēlēties komplektāciju atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Lai gan tiem ir augstāka cena un apdrošināšanas izmaksas, vismaz pirmo lietošanas gadu laikā, to remonta izmaksas var būt pievilcīgākas.  

Viens no lietotu auto plusiem ir plaši pieejamā to izvēle. Tāpat, protams, ļoti svarīgs faktors ir cena. Nav noslēpums, ka jauna auto vērtība krīt, tam izbraucot jau no salona, un pēc gada šī auto cena ir pat 15-20% zemāka kā tā sākotnējā cena.  Šis var būt ļoti izšķirošs aspekts par labu lietota auto izvēlei.

Lai gan lietotam automobilim būs zemāka cena, tam var būt dārgāka apkopju veikšana. Tāpat pastāv risks saskarties ar dažādām tehniskām problēmām, jo reizēm īsti nav zināms, kā pret auto izturējies iepriekšējais īpašnieks un kāpēc auto ticis pārdots. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, iesakām izvēlēties automobili pie uzticamiem un drošiem pārdevējiem, nevis no apšaubāmas izcelsmes autoplačos. 

Nesteidzies ar lēmuma pieņemšanu un apskati, kas ir pieejams gan jaunu, gan mazlietotu auto klāstā. Salīdzini cenu starpību un pajautā sev, kurš variants no finansiālā un visiem citiem aspektiem būs visizdevīgākais tieši Tev

Izvēlies droši - pērc savu automobili pie Moller Auto

Lai arī kāda būtu tava izvēle, pērkot automobili pie mums, Tu vari būt drošs par uzticamību un augstu kvalitāti. Priekšrocības, kuras gūsi, pērkot automobili pie Moller Auto:

  • Individuāla pieeja

Individuāla pieeja privāto un juridisko klientu apkalpošanā;

  • Plašs pakalpojumu klāsts

Plašs produktu un pakalpojumu klāsts - jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecība, oriģinālo rezerves daļu tirdzniecība, automobiļu virsbūvju remonts un servisa pakalpojumi;

  • Kvalificēts personāls

Rūpnīcas standartiem apmācīts kvalificēts personāls, kas sniegs konsultācijas un meklēs risinājumus jebkurā ar auto, rezerves daļu, servisa un virsbūvju pakalpojumu iegādi saistītiem jautājumā;

  • Testa braucieni

Iespēja iepazīt un doties izmēģinājuma braucienā ar jaunākajiem un populārākajiem Volkswagen modeļiem, kā arī citu zīmolu mazlietotiem auto;

  • Atbalsts finanšu jautājumu risināšanā 
  1. Palīdzība ar automobiļa finanšu un apdrošināšanas procesiem saistīto jautājumu risināšanā;
  2. Iespēja saņemt piedāvājumus un maksājumu grafikus no vairākām līzinga kompānijām;
  3. Ar līzinga kompānijām noslēgtie līgumi paredz, ka finansēšanas pieteikumi tiek izskatīti ļoti īsā laikā;
  4. Klientiem tiek piedāvāti izdevīgāki līzinga nosacījumi un procentu likmes;
  5. Atvieglota procedūra automobiļa maiņas gadījumā, ja līzinga periods nav beidzies

Neesi pārliecināts par savu izvēli? Mūsu tirdzniecības konsultanti palīdzēs Tev atrast atbilstošāko automobiļa variantu.

Piesakies konsultācijai