Serviss / Ziemas auto aksesuāri un pakalpojumi

Ziemas auto aksesuāri un pakalpojumi

Uzzini vairāk

Ziemas sezona ir izaicinošs laiks katram autovadītājam, jo nākas saskarties ar dažādām ziemas radītām problēmām automašīnai. Galvenokārt tie ir aizsaluši logi, pie vējstikla piesalušas slotiņas, ar sniega kārtu pārklāts auto un citas lietas, ar kurām cīņa prasa laiku un nereti liek mums kavēt, kas tādējādi rada tikai lieku stresu.

Mums tam ir risinājums! Pie Moller Auto Tu vari iegādāties dažādus oriģinālos Volkswagen piederumus un saņemt pakalpojumus, kas palīdzēs ātri novērst radušās problēmas un ietaupīt tik dārgo laiku, lai katra diena sāktos pozitīvi.

Stiklu atkausēšanas līdzekļi

Diena nav jāsāk ar aukstām rokām. Ledus atkausēšanas līdzeklis ļauj atkausēt sasalušus logus no ledus dažu sekunžu laikā. Turklāt tīrīšanas līdzeklis novērš ātru atkārtotu sasalšanu un nodrošina skaidru skatu braukšanai. Atkausētājs ir domāts arī logu iekšpusei.

 

Cena: €11,17 ar PVN 

 

Vējstikla slotiņas

Vējstikla slotiņas ir vienkārša, taču nozīmīga detaļa automašīnā, jo ietekmē gan drošību uz ceļa, gan autobraucēja komfortu. Lai gan tās ir tik svarīga auto sastāvdaļa, bieži autobraucēji tām pievērš par maz uzmanības un novērtē to nozīmību tikai stipru lietusgāžu vai lielu sniegputeņu gadījumā.  Lai uzlabotu redzamību sniega un lietus laikā, jāveic regulāra vējstikla slotiņu nomaiņa.

 

Cena: no €33 ar PVN 

Gumijas detaļu kopšanas līdzeklis

Lai labāk saglabātu gumijas detaļas, piemēram, blīves, īpaši piemērots ir Volkswagen oriģinālais gumijas kopšanas līdzeklis. Produkts aizsargā un kondicionē materiālu, un nodrošina, ka tas nekļūst trausls vai nesasalst. Turklāt tas saglabā blīves elastīgas, kas samazina vēja radīto troksni.

 

Cena: €10,41 ar PVN 

Saliekamā kaste

Ar dažām ātrām rokas kustībām šo plāno somu var pārveidot par lielu, izturīgu kasti, un tāpat salikt ātri atpakaļ. Materiāls ir neplīstošs, ūdens atgrūdošs un izturīgs pret netīrumiem. Visām ārējām augšējām malām ir augstas kvalitātes 3 m atstarojoša lente. Kad lente ir izgaismota, gaisma tiek ļoti spilgti atstarota. Kaste iztur līdz 30 kg, un to ir viegli lietot un uzturēt.

 

Cena: €45,98 ar PVN 

Maisi riepu uzglabāšanai

Volkswagen 4 riepu maisu komplekts nodrošina aizsargājošu transportēšanu un drošu riepu uzglabāšanu jebkur Tev vēlamajā vietā. Maisiem ir izturīgs rokturis, un materiāls ir no augstas kvalitātes izturīga poliestera. Turklāt ir pieejami atsevišķi maisiņi riteņu skrūvju glabāšanai ārpusē, kā arī ir garantēta vienkārša riteņu novietošana, pateicoties marķējumam uz kabatām.

 

Cena: no €41,93 ar PVN 

Paklāji

Paklāji Tavu auto pasargā no netīrumiem un putekļiem. Izvēloties auto paklāju, jāvadās pēc tā, lai tas būtu pietiekami ērts un cieši piegultos automašīnas grīdai, neradot neērtības autovadītājam un netraucējot lietot pedāļus. Tāpat svarīgi, lai uz paklāja neslīdētu kājas.

 

Cena: no €70 ar PVN 

Tehniskās pārbaudes

Mūsu Volkswagen serviss piedāvā pakalpojumus un pārbaudes, kas uztur Tavu automašīnu lieliskā stāvvoklī un nodrošina, ka katrs brauciens tiek veikts droši un bez aizķeršanās.

Par tehniskās pārbaudes nepieciešamību vairāk uzzini šeit

 

 

Mobilitātes garantija

Vai Tev kādreiz ir gadījies, ka automobilim rodas tehnisks bojājums tieši pie mājas durvīm? Mobilitātes garantija ir izstrādāta Tavai ērtībai un drošībai. Mēs sniedzam bezmaksas palīdzību 24 stundas diennaktī gan jauniem, gan lietotiem automobiļiem. Veiciet regulāro apkopi Moller Auto Volkswagen servisā un saņemiet Mobilitātes garantiju līdz nākamai apkopei. 

Vairāk par mobilitātes garantiju uzzini šeit

Video ziņojumi no servisa

Kamēr Tavai Volkswagen automašīnai tiks veikti nepieciešamie apkopes darbi, Tev tiks sniegta informācija digitālā veidā, izmantojot Service Cam. E-pastā vai īsziņā Tu saņemsi video saiti, kurā būs redzams, kādi remonta darbi mašīnai nepieciešami. Uz servisu zvanīt nav nepieciešams, jo Tu vari ērti apstiprināt vai noraidīt remontu tikai ar dažiem klikšķiem.

Vairāk par ServiceCam uzzini šeit

We Connect

Izmantojot We Connect App lietotni, Tu vari savienot savu viedtālruni ar savu Volkswagen, tādā veidā iegūstot piekļuvi īpašām automašīnas funkcijām un statusam.

Vairāk par We Connect uzzini šeit

Iegādājies ziemas aksesuārus un saņem pakalpojumus savas servisa vizītes laikā, nepagarinot apmeklējuma laiku!

Rezervē savu servisa vizītes laiku

Piesakies servisam