Auto tirdzniecība / Jaunie auto / Passat Variant

Passat Variant

Iepazīsti tuvāk

Šis auto ir ticis ražots jau vairākās paaudzēs. Tagad pienācis laiks nākamajam modelim. 

Ja esi pastāvīgi aizņemts biežos biznesa braucienos un ar mājas dzīvi ģimenes lokā, ir svarīgi, lai Tev būtu automobilis, kas ir tikpat elastīgs, cik Tu. Lai ko arī Tu ar ģimeni ieplānosi darīt, jaunais Passat Variant spēs palīdzēt vienmēr. Papildus jau labi zināmajam daudzpusīgumam tas sniedz arī iespaidīgu komforta līmeni.

Passat Variant automašīnas pasūtīšana šobrīd nav iespējama. Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu pieejamos Passat Variant noliktavas piedāvājumus.

Ja Tev radušies jautājumi, ar prieku uz tiem atbildēsim

Sazinies ar mums

Jaunajam Passat Variant ir daudz aizraujošu akcentu. Ieskatieties šajos trīs.

 • Bagāžas nodalījuma koncepts

Jaunais Passat Variant vietas pietiks visam.

 • IQ.LIGHT priekšējie LED Matrix lukturi

Dinamisks izskats. Neapžilbinot citus.

 • Īpašais R-Line modelis

Taviem endorfīniem šis auto patiks. Un Tavai ģimenei arī.

Komforts

Bagāžas nodalījuma koncepts

Passat Variant vadītāji bieži saka, ka tā bagāžas nodalījums ir kā sporta zāle. Labi, tas droši vien nebūs gluži precīzi, bet bagāžas nodalījuma koncepcija patiešām ir kaut kas īpašs:

 • Bagāžas nodalījuma tilpums līdz 650 litriem
 • Bagāžas nodalījuma tilpums līdz 1780 litriem ar nolocītu aizmugurējā sēdekļa atzveltni
 • Pārvietojama bagāžas nodalījuma grīda standartaprīkojumā 
 • Papildaprīkojums: savilcējtrose, ko var piestiprināt pie jumta reliņiem, bīdāmās bagāžas nodalījuma grīdas un nerūsējošā tērauda iekraušanas malas aizsarga 
 • Papildaprīkojumā: elektriski regulējamas bagāžas nodalījuma durvis un ar pogu regulējams bagāžas nodalījuma pārsegs

Digitālā vadītāja kabīne

Tavs īpaši pielāgotais vadītāja displejs.

Braukšanas laikā vēlies redzēt tikai spidometru un nobraukto attālumu? Vai arī citus ar braukšanu saistītus datus? Vai navigācijas karti? Vai arī attiecīgajā brīdī skanošās dziesmas nosaukumu? Vai pat izmantot vairākas no šīm iespējām vienlaikus?

Tas burtiski ir Tavā ziņā: izmantojot multifunkciju stūri, Tu augstas izšķirtspējas displeju vari konfigurēt patstāvīgi. Tieši tā, kā vēlies. 

 • 26 cm (10,25 collu) TFT krāsu displejs
 • Iespējamas vairākas konfigurācijas – trīs no tām saglabājiet izlasē.

Ziemas riepu komplekts Passat Variant

Apskati piedāvājumus

Panorāmas stikla jumts

Iekļauj debesis savā redzeskolā.

Cik daudz saules, gaisa un brīvības ir par daudz? Ja Tavā rīcībā ir elegantais paceļamais un bīdāmais panorāmas stikla jumts, par to vari izlemt pats. Patiess dizaina akcents ir salona apgaismojums Ambient, kas ap panorāmas stikla jumtu izveido rāmi un rada salonā sevišķi patīkamu gaismas spēli.

 

Gaisa kondicionēšanas sistēma Air Care Climatronic

Braucienam piemērots klimats ikvienam.

Vai Taviem pasažieriem ir pārāk silti? Bet Tev ir par vēsu? Vai varbūt pretēji? Ja automobilī ir divu zonu kontroles sistēma, temperatūru vadītāja un priekšā sēdošā pasažiera zonā var regulēt atsevišķi. Bet tas nav viss, ko spēj paveikt gaisa kondicionēšanas sistēma Air Care Climatronic: jo lēnāk brauc, jo klusāk darbojas gaisa pūtējs. Un, ja ieslēdz vējstikla mazgāšanas sistēmu vai atpakaļgaitu, sistēma automātiski ieslēdz gaisa recirkulācijas režīmu, lai nepatīkamās smakas atstātu ārpusē. Īsi sakot: jaunā Passat Variant salonā vienmēr ir braucienam piemērots klimats.

Apkārtskata kameras Area View

Lai redzētu, kas notiek apkārt.

Izbraukšana no stāvvietas pilsētas centrā ar intensīvu satiksmi, manevrēšana neizbraucamā apvidū, piekabes piestiprināšana: ir daudz situāciju, kad autovadītājam var būt nepieciešams papildu acu pāris. Tev tāds ir, ja izmanto papildaprīkojumā pieejamo apkārtskata kameru Area View: četras kameras uzrauga apkārtni ap automobili un nodrošina noderīgus skatus uz informācijas un izklaides sistēmas ekrāna. Gandrīz kā maģija: 

 • visu kameru savienošana palīdz sistēmai izveidot skatu no putna lidojuma, un Tavā rīcībā ir pilns skats no augšas – gan uz automobili, gan uz tā apkārtni.

Dizains

Dinamisks izskats, neapžilbinot citus

Pateicoties dinamiskajai tālo gaismu vadībai, papildaprīkojumā pieejamie IQ.LIGHT priekšējie LED Matrix lukturi rāda gaismu, neapžilbinot citus. Atkarībā no situācijas uz ceļa, atsevišķi LED segmenti tiek selektīvi ieslēgti vai izslēgti, lai nodrošinātu atbilstošu gaismas izkliedi.

Vienalga, vai brauc pa pilsētu dienā, pa lauku ceļiem vakarā vai pa automaģistrāli sliktos laikapstākļos, Tavi IQ.LIGHT priekšējie LED Matrix lukturi pielāgosies apstākļiem. Tas ne tikai atvieglo braukšanu, bet arī palīdz priekšā vai pretimbraucošajiem. 

Dinamiskā līkumu gaisma nodrošina labāku redzamību. Tajā tiek izmantota prognozējošā vadības sistēma, lai izgaismotu līkumu, pirms tajā iebrauc. Tādējādi uz līkumotiem ceļiem ir labāka redzamība, kā arī Tu esi labāk redzams. Patiesi apgaismota tehnoloģija.

Eksterjers un diski

Jaunā Passat Variant dizains ir nepārprotams, un tas apvieno Passat ierasto multifunkcionalitāti ar sportiskām līnijām. Satriecošais radiatora režģis un raksturīgās priekšējo lukturu formas piešķir tam īpatnēji pārliecinošu izskatu. 

LED priekšējie lukturi vai papildaprīkojumā pieejamie LED Matrix priekšējie lukturi un pārveidotie LED aizmugurējo lukturu bloki un pievilcīgais disku piedāvājums piešķir nosvērtajam izskatam stilīgus apdares akcentus. 

Disku un riepu apvienojums, kas liks Tavam Passat Variant izskatīties vislabāk, ir tīri gaumes jautājums. Bet esam pārliecināti, ka Tu izdarīsi pareizo izvēli.

Salons

Kas ir pirmā lieta, kas ienāk prātā, domājot par Passat? Daudz vietas un komforta. Jaunajā Passat Variant nekas nav mainījies. Tā salons izceļ tā premium klases īpašības, un jau no pirmā acu uzmetiena ir redzams, ka tas ir plašs un grezns.

Salona izsmalcināto izskatu vēl vairāk izceļ augstas kvalitātes dekoratīvi akcenti uz instrumentu paneļa un durvīs.

Plašuma sajūta pārņem arī, redzot ērtos sēdekļus ar individuāli pielāgojamiem galvas balstiem un plašumu kājām. 

Baudi katru braucienu citādā gaismā - iestati salonā savu apgaismojuma noskaņojumu, izmantojot papildaprīkojumā pieejamo Ambient apgaismojumu. Tev ir katram noskaņojumam atbilstoša atmosfēra – trīs versijās ar līdz pat 10 vai 30 krāsām. No aptumšota līdz mirdzošam spilgtumam. Tu viegli vari kontrolēt apgaismojumu salona apdarē radio vai navigācijas sistēmas ekrānā. Salona apgaismojuma PLUS sistēma arī nodrošina papildu gaismas joslu pie instrumentu paneļa.

Iepazīsti jauno Passat Variant klātienē

Piesakies testa braucienam