Jaunumi / ID.4 GTX

 

 

ID.4 GTX

Uzzini vairāk

Cena no

Nobraucamais attālums

Paātrinājums no 0-100 km/h

Uzlādes laiks mājās

56 658 € ar PVN

340-480 km     

6,2 sekundes

 7 h 30 min (pilna uzlāde)

Apskati ID.4 GTX cenu lapu šeit

Lejupielādē cenas

Ilgtspējīgs braukšanas prieks

No 0 līdz 100 km/h aptuveni 6,2 sekundēs bez vietējiem CO2 izmešiem — ar jauno ID.4 GTX Tu vari braukt bez jebkādiem kompromisiem un ilgtspējīgi. Izbaudi ID.4 pilnpiedziņas “brāļa” sportisko sniegumu ar pilnībā elektrisko piedziņu un tālu nobraucamo attālumu ar vienu uzlādi. Jaunais ID.4 GTX: tikpat sportisks kā GTI, tikpat ērts kā apvidus auto un ilgtspējīgs kā ID.

Tehnoloģija

Pilnpiedziņa

Pārliecinošs brauciens jebkurā apvidū: ID.4 GTX sportiskā pilnpiedziņa nogādās Tevi it visur. Dzinēja jauda pēc nepieciešamības tiek sadalīta pa visiem četriem riteņiem. Iestatījumi, kurus aktivizē ekskluzīvais braukšanas režīms “Traction”*, nodrošina lielisku saķeri un uzlabotu adaptīvo joslas vadību pat brīvā vai slidenā apvidū.

*Braukšanas režīma iestatījumi nodrošina atbalstu sistēmas iespēju robežās.

Veiktspēja

Pilnībā elektrisko braukšanu vēl aizraujošāku padara paātrinājums no 0 līdz 60 km/h tikai 3,2 sekundēs un no 0 līdz 100 km/h tikai 6,2 sekundēs. Nejutīsi ātrumu pārslēgšanos, gandrīz nekādas gaidīšanas — tikai brauc un izbaudi. Tā kā automobiļa nobraucamais attālums ar vienu uzlādi ir līdz pat 480 km*, Tu vari bez raizēm braukt visu dienu vai izbraukt atpūsties pie dabas. Turklāt ar maksimālo ātrumu 180 km/h ikdienas darbi nebūs vienīgais, ko Tu atstāsi aiz sevis.

*Attālums, kas noteikts uz šasijas dinamometra saskaņā ar Vispasaules harmonizēto vieglo transportlīdzekļu testa procedūru (WLTP) vispilnīgākajos ID.4 GTX aprīkojuma variantos. Faktiskās WLTP attāluma vērtības var atšķirties atkarībā no aprīkojuma. Praksē attālums mainās atkarībā no braukšanas stila, ātruma, komforta aprīkojuma/palīgaprīkojuma izmantošanas, ārējās temperatūras un pasažieru skaita/papildu kravas. 

Progresīva vadīšana un sporta piekare

ID.4 GTX iemieso sportiskumu, it visā savā būtībā. Tu to izjutīsi pats, pateicoties sportiskai braukšanai paredzētajai piekarei ar detalizēti pielāgotām atsperēm, amortizatoriem un stabilizatoriem. Vadīšanas dinamiku palielina arī progresīvās stūres optimizētā stūrēšanas uzvedība. Pat braucot sportiski vai pa līkumotiem ceļiem, tā nodrošina īpaši izjustu braukšanas sajūtu un vēl lielāku prieku.

Palielināta kravnesība

Vai Tavam vaļaspriekam vai darbam ir nepieciešams apjomīgs aprīkojums? Bez problēmām. Papildaprīkojumā pieejams elektriski izvelkams piekabes āķis. Tas ir radīts, lai vestu kravu līdz pat 1200 kg*. Kad āķis vairs nav nepieciešams, to var ērti paslēpt zem bampera. 

*Bremzēta 8 % slīpumā.

Plašākais salons savā klasē

Pilsētas modelim, apvidus auto vai plašam automobilim ar piecām sēdvietām: modulārā elektriskās piedziņas platforma MEB ir daudz dažādu modeļu pamatā, tostarp arī jaunajā ID.4 GTX. Inovatīvā automobiļa platforma ir īpaši izstrādāta elektromobiļiem un inovatīvi īsteno šīs tehnoloģijas iespējas. Piemēram, tā ļauj radīt īpaši garu riteņu bāzi ar īsām pārkarēm. ID.4 GTX pārsteidz ar savu ietilpību salīdzinājumā netikai ar savas klases automobiļiem.

Ārējais dizains

Jaunais ID.4 GTX parāda, ka elektriskā mobilitāte var būt elpu aizraujoša: ar futūristiskiem 20 collu vieglmetāla diskiem ekskluzīvajā GTX dizainā, ID.4 raksturīgo melno jumtu, jumta šķērsstieņiem un melno, spīdīgo gaisa ieplūdes režģi. Jumta rāmis un C veida statņa dekorācija tiek iekļauta ar ekskluzīvu antracīta apdari. Vēl var izcelt arī elegantu gaismas joslu starp priekšējiem lukturiem un Volkswagen logotipu. Uzraksts “GTX” priekšā uz spārna un uz bagāžnieka ar difuzora stiprinājumu metāliskā galvano pelēkā krāsā padara šo ID.4 patiesi atlētisku. Un visas šīs daļas ir ietveras standartaprīkojumā.

Interaktīvs ārējais apgrozījums

Jaunais ID.4 GTX ar savām raksturīgajām gaismām atstāj spēcīgu iespaidu. Galveno akcentu piešķir elegantā gaismas josla starp elegantajiem matricas LED priekšējiem lukturiem un Volkswagen logotipu. Matricas LED priekšējie lukturi Tevi laipni sagaida, tiklīdz atbloķē vai tuvojies savam ID.4 GTX. Arī spožā krāsā nokrāsotajam GTX priekšējam bamperim gaisa aizkaros ir savs raksturīgais apgaismojums. Izgaismotie durvju rokturi un 3D LED aizmugurējo lukturu elementi standartaprīkojumā ar dinamiskiem pagrieziena signāliem un  maināmām animācijām, parāda sportisko dizainu jaunā gaismā. Iekšējie izgaismotie durvju rokturi, kas ietilpst standartaprīkojumā, noslēdz apgaismojuma dizaina stāstu.

Virsbūves krāsu dizains

Jaunais ID.4 GTX piedāvā daudzas iespējas, kā virsbūvei izcelties, piemēram, ar Tavu iecienītāko krāsu. Piemēram, papildaprīkojumā “King’s Red” iekļautajā krāsā ID.4 GTX izskatās īpaši sportisks, un tas izceļ pārsteidzošo salona dizainu ar sarkanām šuvēm. Patiesi īpašs ir tas, kā Tevis izvēlētā krāsa saspēlējas ar melno jumtu un melnajiem jumta šķērsstieņiem, kā arī modelim ID.4 GTX raksturīgo C veida statni un jumta rāmi ar spīdīgu antracīta apdari — tas viss nodrošina izcilu kontrastu. 

Interjers

Jaunais ID.4 GTX apvieno bagātīgu ietilpības sajūtu ar daudzām sportiskām detaļām. Sarkanās dekoratīvās GTX auduma sēdekļu pārvalku šuves var atrast arī uz instrumentu paneļa un priekšējās durvīs. Priekšējā sliekšņa paneļa apdare un stūres stiprinājums, tai skaitā uzraksts GTX, vizuāli prezentē Tavu piederību jaunai, sportiskai elektriskās mobilitātes paaudzei. Nenoslēpjams sasniegums, kas signalizē jaunu sākumu.

 

Uzlāde un nobraucamais attālums

Nobraucamais attālums

No rīta sporta zāles apmeklējums, tad brauciens uz biroju un uzreiz pēc tam ar visu nepieciešamo došanās nedēļas nogales izbraucienā — ar ID.4 GTX bez problēmām. Tavā rīcībā ir akumulators ar 77 kWh neto jaudu un uz klientu orientēts nobraucamais attālums 340–480 km*.

*Uz klientu orientēts nobraucamais attālums ID.4 GTX modelim ar 77 kWh neto akumulatora jaudu un pilnpiedziņu. Praksē faktiskais attālums mainās atkarībā no braukšanas stila, ātruma, komforta aprīkojuma/palīgaprīkojuma izmantošanas, ārējās temperatūras, pasažieru skaita/papildu kravas un topogrāfijas. Iepriekš minētais attālums, kuru paredzēts vidēji gada laikā sasniegt 80 % mūsu klientu, ir katra automobiļa orientējošais attālums. Attāluma zemākā robežvērtība attiecas arī uz braucieniem vidējā ātrumā pa šoseju un braucieniem zemas temperatūras apstākļos ziemā.

Uzlāde, atrodoties ceļā

Turpmāk Tev būs daudz mazāk lietu, par ko uztraukties. Ar We Charge ir pieejami vairāk kā  200 000 uzlādes punkti  visā Eiropā,  tajā skaitā  IONITY DC līdzstrāvas uzlādes tīkls. Par abonēšanas maksu, kas sākumā ir 0 EUR mēnesī, We Charge Tev nodrošina savienojumu ar uzlādes stacijām, izmantojot lietotni We Connect ID  un piedāvā ekskluzīvas atlaides. Tas ļauj publiskajos punktos veikt uzlādi par izdevīgāku cenu, izmantojot ātrās uzlādes ID.4 GTX: trīs gadus, nemaksājot ikmēneša pamata maksu, jūs varat veikt uzlādi par izdevīgāku cenu, kas IONITY šobrīd saskaņā ar mūsu We Charge Go tarifu ir 0,55 EUR/kWh. We Charge Plus premium tarifs var ātri atmaksāties tiem, kuri ikdienā veic lielus attālumus: šobrīd maksājot tikai 0,30 EUR/kWh, jūs trīs gadus varat IONITY veikt uzlādi visīsākajā laikā par ikmēneša pamata maksu 9,73 EUR.

ID.Charger

Vai vēlies atpūsties, kamēr Tavs elektroauto uzlādējas? Ar mūsu ID. Charger Tev mājās ir sava uzlādes stacija. No rīta iekāp savā ID.4 GTX un sāc dienu enerģijas pilns. Tas ir tik vienkārši, ka paveicams, kamēr Tu guli.

Mūsu piedāvājumā iekļautā uzstādīšana šo procesu padara maksimāli ērtu. Citiem vārdiem sakot, lādētājs un tā uzstādīšana no viena partnera nozīmē lielākas ērtības Tev. Tu vari pasūtīt ID. Charger savā Volkswagen autosalonā.

• Uzlādes jauda līdz 11 kW
• Ietverts uzlādes kabelis līdz 4,5 m

Cena 845 €

Cena ietver PVN un uzstādīšanu Tavās mājās, ko nodrošina “Volkswagen Group Charging GmbH” (Elli).

 

 

Ja Tev radušies jautājumi, ar prieku uz tiem atbildēsim

Sazinies ar mums