Auto tirdzniecība / Jaunie auto / Tiguan

Iepazīsties - Volkswagen Tiguan

Iepazīsti tuvāk
Akcijas Cena no

Bagāžas nodalījuma ietilpība

Dzinēja jauda

Degvielas patēriņš

30 200 € ar PVN 615 l 110 kW 4,5 - 5,9 l/100 km

 

Uz Tiguan noliktavas piedāvājumu

Izvēlies savu

Apskati Volkswagen Tiguan cenu lapu

Lejupielādē cenas

Aizraujoša jauna domāšana

Jaudīgāks, ērtāks un ar labāku savienojumu nekā jebkad agrāk – jaunais Tiguan demonstrē, ko tas spēj paveikt. Inteliģentā tehnoloģija sniedz tam īpašas spējas. Kā dinamisks SUV tas no jauna definē visu, kas vien iespējams.

Iepazīsti Tiguan klātienē

Piesakies testa braucienam

Tiguan ir daudz akcentu

 

IQ.LIGHT - LED matricas priekšējie lukturi (papildaprīkojums)

Ļoti vērsts uz nākotni: inteliģentās gaismas

 

Dizains

 

 

Īpašs eksterjers

Jaunais Tiguan demonstrē, ko nozīmē atkārtota sevis izgudrošana. To uzskatāmi parāda tā progresīvais dizains. No spēcīgajām proporcijām līdz dinamiskajai priekšdaļai ar tās precīzajām līnijām līdz izteiktajiem pleciem, izteiksmīgais siluets vēl vairāk uzsver tā stiprās puses: inovatīvo jaudu, neatkarību un bezkompromisa funkcionalitāti.

 

Inovatīvs salons

Jaunā Tiguan bagātīgi aprīkotais salons ir vieta progresīvi domājošajiem. Izmantojot pret autovadītāju vērstās kabīnes intuitīvās vadības ierīces, tagad varat koncentrēt uzmanību tikai uz pašu svarīgāko. Piemēram, ādas multifunkciju stūri. Vai arī Tiguan Elegance un Tiguan R-Line standartaprīkojumā pieejamo digitālo vadītāja kabīni ar 26 cm (10,25 collu) TFT krāsu displeju. Life specifikācijas pakete Tev un Tavam priekšā sēdošajam pasažierim nodrošina īpašus luksusa klases un ērtus sēdekļus. LED salona apgaismojums priekšā un aizmugurē, kā arī salona apgaismojums* rada mājīgu visaugstākās kvalitātes atmosfēru.

* Tiguan Elegance un Tiguan R-Line standartaprīkojumā; Tiguan Life pieejams pēc pieprasījuma

 

Salona apgaismojums

Turpmāk Tu savu Tiguan katru dienu redzēsi jaunā gaismā, jo tā salonu varēsi viegli izgaismot 30 krāsās. Ar vēsāku vai siltāku krāsu klimatu, spilgti izgaismotā pilsētā vai uz tumša naksnīga ceļa atkarībā no situācijas Tu vari izveidot atšķirīgu, piemērotu atmosfēru Tev un Taviem pasažieriem.  Salona apgaismojums ir iekļauts Tiguan Elegance un Tiguan R-Line standartaprīkojumā, kā arī pieejams Tiguan Life pēc pieprasījuma.

Ziemas riepu komplekts Tiguan

Apskati piedāvājumus

Palīgsistēmas

Vadītāja asistents Travel Assist

Jaunais pārvaldnieks

Jaunajā Tiguan tiek izmantotas tehnoloģijas, lai Tu bez problēmām nokļūtu tur, kur vēlies. Tās ietver arī papildaprīkojumā pieejamo vadītāja asistentu Travel Assist. Ar vienu pieskārienu pogai tas nodrošina visaugstākās kvalitātes braukšanas komfortu*, sniedzot atbalstu monotonos un nogurdinošos braucienos.

  • Sevišķi uz šosejas un labi uzturētiem ceļiem vadītāja asistents Travel Assist spēj Tavā vietā saglabāt joslu un uzturēt ātrumu, kā arī pieskatīt distanci līdz priekšā esošajiem transporta līdzekļiem.
  • Apvienojumā ar dubultā sajūga pārnesumkārbu (DSG) Tavs brauciens cauri satiksmes sastrēgumiem un blīvas satiksmes apstākļos ir relaksējošs.

* Sistēmas darbības robežās. Autovadītājam vienmēr ir jābūt gatavam pārņemt vadību no asistentiem, un autovadītājs netiek atbrīvots no atbildības braukt uzmanīgi.

Ja Tev radušies jautājumi, ar prieku uz tiem atbildēsim

Sazinies ar mums